Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

аудит Національної програми компенсацій шкоди спричиненої вакцинацією

Захар Мілютін
За посиланням на офіційному сайті Рахункової Палати США (United States Government Accountability Office) датований листопадом 2014-го звіт по результатах аудиту Національної програми компенсацій шкоди спричиненої вакцинацією (National Vaccine Injury Compensation Program - VICP).
https://www.gao.gov/assets/670/667136.pdf
Цей документ серед іншого офіційно підтверджує наступні факти:
1. Програма була створена в 1980-ті, коли потік судових позовів, пов’язаних зі смертями та каліцтвами через вакцинацію поставив під загрозу існування самої вакцинної індустрії
«..a vaccine can have severe side effects, including death or an injury requiring lifetime medical care. In the 1980s, lawsuits stemming from such incidents threatened to affect the availability and cost of vaccines as well as the development of new ones» (див. ст. 1 за нумерацією документа)
Тобто якби не рішення адміністрації Рейгана позбавити виробників вакцин фінансової та юридичної відповідальності за шкоду від їх продукції, то ми, можливо, згадували б зараз вакцинацію тільки в історичному контексті разом з гірчичниками, банками та іншими застарілими формами медичного втручання.
2. Більшість (51%) позовів розглядаються там 5 та більше років (див. Діаграму в самому початку документа та на ст. 10).
Позов, що розглядався найдовше, зайняв 14 років (ст. 9-10)
3. Найдовше розглядаються позови, пов’язані з аутизмом (ст. 10-11)
4. В 1999-2005 кількість позовів по аутизму складала 90% усіх позовв щодо вакцинних ушкоджень (ст. 15)
Тобто в першій половині 2000-х американську програму компенсацій, що має обмежені фінансові ресурси, завалили позовами по аутизму.
Позитивні рішення по цим позовам означали б необхідність відшкодовувати пов’язані з утриманням багатьох тисяч аутистів витрати протягом всього їх (аутистів) життя.
Вартість догляду за дитиною-аутистом в США складає приблизно 70 тис. дол. на рік.
Компенсувати витрати 5 тисяч аутистів (реальна кількість позовів на той період) протягом хоча би 20 років їх життя вартувало б 7 млрд. дол...
До того ж кількість позовів продовжила б рости й могла би скласти багато десятків чи навіть кілька сотень тисяч.
5. В результаті по всім так званим «тест-кейсам» по аутизму (щось на кшталт «справи прецеденту») були прийняті негативні рішення, і більшість заявників отримали відмови. (ст. 15).
Тут важливо зауважити, що більшість – це не всі.
В огляді Нью-Йоркського правового журналу, що я його вже наводив і кому цікаво дам посилання в коментарях, йдеться про 83 (вісімдесят три) компенсовані в рамках цієї програми позови, де дитина в результаті щеплення стала аутистом.
6. В той час як в американський календар продовжували додавати нові щеплення, програма компенсації не спішила оновлювати свій перелік пошкоджень.
Це означало, що позивачам, чиї діти були вбиті чи покалічені новими вакцинами, ставало дедалі важче доводити причинний зв’язок між щепленням та його наслідками. (див. ст. 17 звіту)
7. Серед визнаних недоліків програми компенсацій вказано той факт, що про саме її існування не знають багато батьків, юристів та лікарів (ст. 31).
І тому статистика компенсацій вакцинних пошкоджень є лише каплею в морі реальної кількості каліцтв та смертей, що трапляються в наслідок вакцинації.
8. Самі члени Консультативного комітету з дитячої вакцинації вказали аудитором на те, що через низьку інформованість населення «багато людей» пропускають встановлений для подачі позову строк і втрачають можливість навіть заявити про отримане через вакцинацію ушкодження (ст. 32)
Коментарі
Андрій Соловйов
я не знаю, може, не пройшло поза вашої уваги, але досить цікаві дані щодо короноістерії та її наслідків у Сполучиних Штатах стосовно смертності під час локдаунів у групі "діти 0-4 роки":
"Під час карантинів та масових локдаунів у Сполучених Штатах ВІДБУЛОСЯ різке ЗНИЖЕННЯ дитячої смертності(майже в ПІВТОРА РАЗИ у групі 0-4 роки). Переважна більшість - через зниження кількості СРДС.
"Дивним" чином це зниження раптової дитячої смертності співпало зі значним зниженням щеплень в США малюків у цей період через побоювання батьків наражати на небезпеку зараження коронавірусом дітей йдучи на планові щеплення.
https://www.cohealthchoice.org/wp-content/uploads/2020/06/Lessons-from-the-Lockdown-vF-6-17-20.pdf
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2429400.html.
Tags: діти, здоров'я, мировое правительство, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment