Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

а чий, взагалі, Київгаз?

Юрій Левченко
По сьогоднішньому вибуху в Києві є один дуже важливий нюанс, який більшість ЗМІ замовчує - а чий, взагалі, Київгаз?
Важливий цей нюанс тому, що основна версія причини трагедії - вибух газу. І напевно вона врешті-решт підтвердиться.
Тоді цей жахливий випадок стане черговим прикладом того, як постійна "дерегуляція" (нищення потрібного державного регуляторного апарату замість лікування його від корупції) та маячня про "святу руку ринку, який все вирішить, а тому давайте передамо все в приватні руки, приберемо весь державний контроль і тоді все буде чудово", призводить лише для все більших проблем для більшості українського народу, а не добробуту як це постійно рекламує кожна "нова" влада. Від цієї дерегуляції та політики дикого ринку добробут росте лише в правлячої олігархії...
Справа в тому, що Київгаз формально контролюється містом Києвом. А точніше міг би контролюватися, бо Кличко "чомусь" не хоче використовувати правову можливість і вернути Київгаз під контроль громади.
У Київгаза наступна структура власності:
1. Приватне акціонерне товариство «Компанія Київенергохолдинг» - 60,0%.
2. Територіальна громада міста Києва - 28,455%.
3. Решта акціонерів (юридичні та фізичні особи) - 11,545%.
А яка ж структура власності у нібито "приватної" компанії Київенергохолдинг?
1. Територіальна громада міста Києва - 61% (!)
2. Artion Global Investors Ltd. (Велика Британія) - 25%
3. Densec Ltd. (Кіпр) - 14%
ТОБТО контрольний пакет в Київгазі має саме Київ. І це означає, що при бажанні міської влади, до нього можна було б фактично ставитися як до Комунального підприємства - ставити перед його керівництвом відповідні завдання та вимоги на користь громади (а не думати лише про надприбутки ЦІНОЮ добробуту громади), належним чином його контролювати, оперативно змінювати керівництво у разі його роботи проти інтересів громади тощо.
Але "чомусь" міський голова Києва Віталій Кличко цього не робить. Навпаки, він та його посіпаки роками роблять вигляд, що це приватна компанія, на яку місто не має жодного впливу й цим пояснюють всі відповідні біди.
Тому Київгаз протягом всього правління Кличка працює як суто приватна компанія, як ПРИВАТНИЙ МОНОПОЛІСТ, з усіма відповідними жахливими наслідками для киян. Не вірите? То поцікавтеся хто є головою правління цього надважливого для столиці монополіста - компанії, в якій міська громада має контрольний пакет.
Андрій Вінграновський - чоловік Юлії ЛЬОВОЧКІНОЇ (нардепа від ОПЗЖ, сестри того самого одіозного Льовочкіна)!
Одразу згадуються крики деяких екзальтованих кличкофанів про те, що "Кличко - патріот, тому не чіпайте його". Або гнівні крики "а де докази, що Льовочкін спонсорує Кличка?" Ну що, бачте, який "патріот"? А доказів співпраці з Льовочкіним досі не бачите?
Взагалі тему Льовочкіна кличкофани намагаються обходити десятою дорогою, адже у них немає ніяких аргументів, як пояснити, про що ж домовлявся Кличко сидячи за одним столом з Фірташем та Льовочкіним у Відні перед президентськими виборами 2014 року.
Подивіться, як жалюгідно намагався викручуватися мер столиці коли у нього питали про Льовочкіна https://www.youtube.com/watch?v=TlbSkV-Wzec
(Детальніше тут: https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/2/7021142/)
Щоб приховати від українців свої домовленості з олігархом, Кличко сам попросив суд, щоб його допитували по справі Фірташа у закритому режимі.
https://www.pravda.com.ua/news/2015/04/30/7066456/
Але, на жаль, питання не лише в бутафорному "патріотизмі" Кличка. Питання в тому, що через таке ставлення до комунального майна, через те, що такі надважливі компанії-монополісти фактично віддаються приватним інтересам для вижимки з них всіх соків, столиця розвалюється на очах, а кияни отримують жахливу якість життя та навіть трагедії, як сьогоднішню.
#Київ #Позняки #газ #вибух #Київгаз
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2429494.html.
Tags: #Київ, #Київгаз, #Позняки, #вибух, #газ, ахметов, київ, кличко, подонки, прдоны, рейдеры, удар, фирташ
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments