Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Про державу в Україні

Олексій Валерійович Галімський
Про державу в Україні.
Мій друг Святослав Стеценко зранку, за результатами стояння в черзі до Ощадбанк написав, що він ненавидить українську державу. Я йому потелефонував і поправив: в Україні нині української держави немає, в Україні нині держава антиукраїнська.
Поки кращі з кращих з українців 6 років, гинули та ставали каліками на фронті російсько-української війни, забезпечували, лікували, вдягали та годували армію, в Україні за гаслами українства та вивісками патріотизму викристалізувалася влада мародерів та уклоністів.
Вони вдерлися до влади ще від початку 14 року. Дві умовні партії заграють та витанцьовують одна-одну, кожна з яких заявляє любов до України, проте ця любов у них специфічна: такою любовію люблять виснажену, голодну, знекровлену, змучену тифом людину воші та глисти, які в ній паразитують.
Певна річ, "глисти", яким нема куди тікати, позиціонують себе більшими "патріотами", рядяться у вишиванки і вимахують прапорами традиційних цінностей, на відміну від "вошей", що полюбляють усе чуже, ходять гей-парадами, шпрехають англоморфним суржиком, та визирають куди б то втекти з "тифозного" тільця.
Бідна, бідна, моя Україно! Допоки кращі твої сини захищали тебе від зовнішніх ворогів, гірші донищили тебе в тилу...
============
Святослав Стеценко
Одна з причин, чому я ненавиджу українську державу.
Стою в черзі до відділення державного Ощадбанку.
Треба поміняти пенсійну картку.
В черзі пенсіонери, всі теж міняти пенсійні картки і картки киянина, я наймолодший серед усіх. Здається дрібниця, справа на п'ять хвилин: звірили паспорт, клацнули на позначці в комп'ютері.
Приймають в приміщенні три менеджери.
За півгодини з приміщення вийшов один клієнт.
Ненавиджу цю державу лютою ненавистю.
---
Oleksandr Gorobets
Кожен раз як потрапляю у держустанову - відчуваю те саме. Подерев'янський точно сказав: все що робить держава - виходить погано, коли роблять люди - виходить нормально. Таке враження наче задача держави примусити людей страждати, за те що вони українці
---
Мишель Волинський
...і це лишень ощадбанк, а шо казать інші вулики з 3.14...асами, пардоньте за мій Хранцузський - держустанови - про різні там податкові, таможні та інші прости Господи Держгірпромнагляди... яким і альтернативи нема...(((сумно...
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, общество, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments