Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Путін і кремлівські пропагандисти сильно підставили проросійських політиків в Україні

Олексій Петрович Голобуцький
Руссо-політолог Сєрґєй Марков в ефірі Скабєєвої на "Россия-1" продовжив тезу Путіна щодо "подарованих територій": "Украина получила Крым, Донбасс, Харьков, Одессу – все эти русские города. Если права [російськомовних] граждан там не будут уважаться, то территориальное устройство страны должно быть изменено. ...Если права населения Харькова, Одессы, Запорожья, Николаева, других городов востока и юга Украины не будут уважаться, то они естественно захотят жить в России, и это их право должно получить полное уважение".
--
В перекладі: сама наявність якихось "російськомовних громадян України" як виокремленої спільноти становить пряму загрозу суверенітету України.
Навряд чи Марков до такої міри безграмотний ідіот, щоб справді вважати міста, більша частина котрих існує довше від Московщини, "русскімі". Але для виправдання імперської експансії ця побрехенька цілком підійде. Головне - щоб була більш чи менш чітко позначена "дискримінована група", заради "захисту прав" якої Кремль посилить військову агресію.
Але з точки зору політтехнологій важливе тут інше: Марков (і Путін, звісно) своїми заявами підставили проросійських політиків в Україні. Оскільки озвучена пряма прив'язка "захисту російськомовного населення" до планів на подальшу окупацію території України, то тепер всі українські політики, що публічно позиціонують себе як "захисники російськомовних громадян", цілком можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності із формулюванням "зазіхання на територіальну цілісність". І нехай доводять, що їхній "захист російськомовних" геть інакший, ніж кремлівський, що вони в жодному випадку не мали на увазі можливість "зміни територіального устрою країни" чи "приєднання міст до Росії".
Алексей Голобуцкий

Tags: бойко, коллективное х%№ло, медведчук, прдоны, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments