Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Замість зайвих слів - варто пропонувати варіанти вирішення проблеми

Артур Харитонов
Дискусія щодо абітурієнтів з окупованих районів Донецької та Луганської областей - не нова. Ми про це говорили ще у 2014.
Замість зайвих слів - варто пропонувати варіанти вирішення проблеми.
Вступ без ЗНО - це несправедливо щодо всіх інших. Позитивна дискримінація корисна у невеликих дозах. Винятково.
Нам треба відходити від радянської спадщини в освіті, а також триматися подалі від континентального досвіду, орієнтуючись на гнучкість англо-американської системи.
Отже: чому б не впровадити нульовий курс для абітурієнтів з окупованих частин Донбасу? Так, це додаткове навантаження на бюджети, однак, - це вихід. До того ж, можна було б порадити вишам підключати приватних донорів, аби йти шляхом «приватизації» освіти - це так, інвестиція в майбутнє.
Нульовий курс дозволив би перевірити наявні знання перед вступом, підтягнути проблемні місця, а також підготувати до ЗНО на загальних умовах. Також можна було б проводити посилену контрпропагандистьку роботу, аби вражена ДНРЛНР свідомість була оздоровлена.
Розумію, що моя ідея є складною, і її складові не прописати у пості. Однак, це було б справедливо та правильно.
Інтеграція дітей з окупованих територій, які де-факто виросли у «новоросійському» світі, - це питання широке. Є родини, які виїхали у перші дні та місяці, - і щодо них така «м’якість» неетична.
Ми маємо боротися за українських дітей, але не так, що ми дамо вам усе, а ви можете залишатися в душі днрівцями. Заслужіть блага самостійно, а ми - допоможемо у цьому. Отака філософія.
Tags: діти, луг%андония, піар, україна
Subscribe

 • на рівні дна

  Артур Харитонов Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші…

 • Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі

  Alexey Kucherenko Це фрагмент з інтерв’ю пана Коболєва. Стає зрозумілим механізм ціноутворення в Нафтогазі. Якщо слідувати такій логіці - «для…

 • Дискурс сформовано, і він розвивається

  Петро Олещук На тлі усіх надзвичайно важливих та актуальних проблем, які за звичкою "мережева комуналка", звісно, не могло не загубитися щось не таке…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment