Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Sergii Ivanov. Ніщо так не тішить, як розбрат у таборі ворога

Днями Мураєв наїхав на Шарія зі звинуваченнями в некоректній поведінці під час виборів, коли Опоблок начебто був готовий запропонувати йому місце в списку. У відповідь Шарій записав відео, в якому повідомив, що Мураєв пропонував йому чи то мільйон, чи то два мільйони за зняття на користь Опоблоку, і що він готовий це довести документально.
Ситуація прекрасна тим, що зайвий раз на конкретному прикладі доводить дві прості істини:
◾️мати справу з Шарієм не можна навіть його колишнім винаймачам та соратникам. Це професійний сексот і провокатор, який документує і зливає всі перемовини та листування. Власне, зараз ми спостерігаємо ту саму картину, коли він підставляє людей під тяжкі статті, але жодним чином їх не підтримує і не захищає.
◾️Шарій зізнається у скоєнні злочину, передбаченого ст. 396 КК "Приховування злочину". Тобто якщо йому як лідеру партії пропонували хабар за зняття з виборів, він був зобов'язаний звернутися до правоохоронних органів з заявою, але не зробив цього.
Я добре пам'ятаю, як petushariy мочив мене на замовлення того ж Мураєва, коли я його взув у прямому ефірі, і волаю вголос. Ніколи раніше коітус жаби з гадюкою не був таким захоплюючим.


Tags: дебилы, подонки, прдоны, піар, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment