Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · ДЕНЬ СУРКА, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГРОЮ У НАПЕРСТКИМені якось закинули:
- От чому ви не критикуєте Зеленського?
еееее... Тут я трішки сторопіла. Бо я критикувала Зеленського, коли ви, друзі, ще захоплено постили відосики 95 кварталу, а знатна порохобиня (це зараз) Вікторія Мірошниченко тоді влаштовувала скандали на весь Севєродонецьк і на весь український інтернет, бо їй не вистачило безкоштовних квитків на виступ 95 кварталу.
... відступ - коли я говорю "ви, друзі" - я звертаюсь не до всіх, а до окремих друзів, сподіваюсь, це ясно.
Відступ закінчено.
Чому ж я не критикую Зеленського так, як це роблять саме ці друзі, а їх більшість?
Бо критика у їх виконанні звучить так:
- Я не терплю його голос!
- Мені не подобаються його відосики.
- А рожа, ви бачили цю рожу?
- А сукня у його дружини, ви бачили таке? Боже, яка рагульська сукня!
от і все.
Братця, мушу вас розчарувати - це не критика. Це рефлексування. Рефлексування не працює, потрібна аналітика. Де вона?
Коли я прошу поділитись серйозними дослідженнями з економіки, зовнішньої політики et cetera - я не отримую у відповідь нічого, або одкровення Монової, Трегубова, Волоха - я тоді дивуюсь і прошу:
- Ну, я ж просила серйозних. Не заангажованих.
Бо глибокодумні "аналітичні статті" від блогеріф того чи іншого ступеню оплачуваності певною політичною силою не цікавлять. Зі зрозумілих причин. Об'єктивності там не буде.
Тоді мені кажуть:
- А що, вас хіба нічого не обурює?
Ну, здрасті. Обурює, звичайно. Але я не стану обсмоктувати далекобійників і корабельні сосни тієї чи іншої висоти та стрункості. Бо навколо стільки обурливого - лише встигай широко розплющувати очі, розкриваючи новинарну стрічку.
Ось приклад.
"Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з питань збройного конфлікту на Донбасі та відвідала лінію розмежування"
https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=275637&fbclid=IwAR2xC7XiU27k4Q4hA4e2AA3cLf3axwCSora2TAK4aLNARWg31XqZgbr3jic
Зверніть увагу на формулювання "провела нараду з питань ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ на Донбасі"
Шта?
Який такий збройний конфлікт? На сьомому році ВІЙНИ Росії з Україною що це за формулювання? Під кого ми граємо, під Росію? Бо це саме вона наполягає на такій назві всієї тієї багатотисячної навали смертей на сході України! Саме вона, Росія, наполягає так називати свою власну окупаційну агресію.
Та що це за підмахування під Росію? Та ще й на рівні височайшого органу нашої, блін, юриспруденції, нашого, сцуко, органу справедливості (на цьому місці можна сміятись)
Я обурююсь, я закипаю. Ще більше мене обурює те, що наші ЗМІ слухняно передруковують те ж саме формулювання. ЗБРОЙНИЙ КОНФЛІКТ тепер вже крокує і сторінками наших ЗМІ, тримайте мене семеро, яка я обурена, зараз як вискажусь, як вистрибну, як полетять шматочки по куточках! От сволота Зеленський, погляньте, яка риторика прийшла при ньому, ось зараз ми виплеснемо, в атаку, Урааааааааа.......
...ааааааа. Подавляю я зівок. Бо якесь конкретне дежавю муляє десь. Щось вже було, ну, точно, було.
І тут я згадую.
Точно так я колись обурилась "ЗБРОЙНИМ КОНФЛІКТОМ" у риториці якоїсь профільної комісії Верховної ради 2018-го року. І коли зробила зауваження - мені здивовано відповіли:
- Так у нас збройний конфлікт. Це державна риторика, господь з вами.
Я тоді навіть спробувала обуритись публічно - читачі знизали плечима мені у відповідь і порадили іноді вилізати з фронтових проблем і почитувати новини України в цілому.
Два.
Роки.
Тому.
Треба щось пояснювати? От і я гадаю, що не треба.
І, гадаючи так, повертаюсь до наших фронтових справ. А там - о, Боже! О, яке обурення! У мене навіть немає слів і волонтери, які пишуть про ганебність, бачу, теж вже не можуть підібрати слів!
"Національна гвардія закупить 15 тисяч індивідуальних медичних аптечок на загальну суму 15,5 мільйонів гривень у компанії «АВ-Фарма»... Компанія «АВ-Фарма» була єдиним учасником торгів."
https://www.slidstvo.info/news/minoborony-zakupyt-aptechok-na-ponad-15-mln-grn-u-vyrobnyka-neyakisnyh-turniketiv-dlya-vijskovyh/
Шта?
АВ-Фарма? Та сама, яка поставляє неякісні турнікети? Та сама, яка вже не раз і не десять скомпрометувала себе на ринку медичного виробництва? Та сама, що мало не стала поставщиком ЗСУ, якби не галас, який здійняли волонтери?
Та де ж взяти на це все обурення! Та це ж життя наших воїнів! Та Зеленські, ви що творите? Та.....
... а, стоп. Це не зовсім і Зеленські. Це ж наче Аваківські. А аваківщина у нас як папський двір - держава у державі.
Господи, як я втомилась критикувати Авакова.
Авакова, який почав вибудовувати свою державу у державі ще шість років тому. Ну, що, писати ще один пост проти Авакова, та скільки ж можна, в мене вже слів обурення не вистачає на цього нунція. Лпдно, тримайся, давай, напиши про АВ-Фарму. Люди он не знають, що це таке. Люди не розуміють, чому волонтери так проти АВ-Фарми. Поясни, ну, давай...
не можу.
Втомилась.
Бо ролики з турнікетами, які рвуться при спробі накласти їх на кінцівку, ми постили ще кілька років тому. Та їх стільки постили, що, здавалось, АВ-Фарма як суть і аналог поняття Неякісна продукція мала б вже снитись кожному інтернет-юзеру. А угоди на співпрацю з АВ-Фарма мали б бути синонімом слову Корупція або хоча б Відкат.
... так, стоп, заспокойся. Ось тобі тема. В армії, а тим паче в армії, що перебуває на фронті, трабли. І трабли ці конкретні. Військовим припиняють видавати плівку, скоби, цвяхи. Тобто, все, що потрібно для будівництва нових позицій, нових бліндажів на старих позиціях тощо. Це обурливо. Ти просто мусиш написати про це. Оце нове ставлення зеленських до армії - це ж просто обурливо, ти згодна?
Згодна.
Я обома руками згодна з цим, бо про розкрадання (максимум) і вкрай паршиве планування забезпечення (мінімум) армії я пишу вже СЬОМИЙ рік!
Бо нема значення, хто сидить на троні країни, коли в країні нічого не змінюється!
Бо розкрадання армії, що почалось з самого початку війни, окріпло у 2015-2019 роках - було розкраданням дисциплінованим, збудованим за суворою вертикаллю, де кожен комбриг чітко знав свою долю і пам'ятав, що над ним ще й інші органи, з якими він мусить поділитись, і все це регулювалось вручну з Адміністрації Президента - а розкрадання 2019-2020 років зараз настільки хаотичне, наскільки ми навіть не очікували, бо таке враження, що Офіс Президента взагалі махнув лапками на армію та фронт "Гребіться як хочете!"
Вау, можна гребтись? - і армія почала гребти. Вже не так дисципліновано як раніше, а хаотично як зараз.
Але в такому разі вирішувати, що краще і що гірше для країни - Порошенко чи Зеленський - означає уподоблюватись глядачам на ринку, коли вони обступили наперсточника і вгадують, під яким же з наперстків захована та клята кулька.
Що краще? - АВ-Фарма зі своїми негодними турнікетами як потенційний поставщик ЗСУ у 2015-му році, чи АВ-Фарма з тими ж турнікетами як поставщих НГУ у 2020-му році?
Що краще? Що гірше? Де кулька? Під яким наперстком?
Що краще? - поняття "збройний конфлікт" у риториці комітетів Верховної Ради у 2014-2019 роках чи поняття "збройний конфлікт" у риториці Генпрокуратури 2020-го року?
Особливо коли вже навіть ЗМІ давно махнули рукою на етику риторики і тягають цей "збройний конфлікт" в зубах аж гай гуде.
Що краще? Що гірше? Під яким з наперстків та клята кулька?
Що краще? - розкрадання армії під суворим наглядом аж згори? Чи розкрадання армії в хаосі відданого наказу "Гребіться як хочете!"?
Що краще? Що гірше? Та де ж та клята кулька?
... не замислюється країна.
У країни багато надважливих справ. Треба обсмоктати корабельні сосни - хоча навіть ці обсмоктування вкладаються у ритм пошуку кульки. Бо що краще? Що гірше? Номенклатурна Ірина Геращенко, що запопадливо обмахує пєрхоть з піджаків можновладців - чи новенька, що влаштує триста зустрічей і не гикне? А давайте влаштуємо конкурс? Отоді ми точно взнаємо, де кулька! - гигоче країна.
Потім країні ніколи, країна мусить обговорити вирубку лісів, пригоди дальнобійників, проблеми афроамериканців в Америці - і нову ж сукню! Боже, як ми забули про найголовніше, про чиюсь нову сукню!
Країна також час від часу збирається на грізні марші "Ні капітуляції!" Марші ведуть суворі активісти, які чомусь не помічали розкрадання армії, АВ-Фарми та інших Мінських угод досі. Помітили лише зараз.
- Треба критикувати! - суворо заявляють нам ці активісти.
- Треба знімати владу! - заявляють вони.
Треба. Згоджуюсь.
Весь 19-й і частину 20-го року я кричу:
- Не бійтесь змінювати владу! Не бійтесь вирощувати владу. Не бійтесь виховувати владу! Якщо за рік-півтора влада показала свою неспроможність, змінювати її однозначно потрібно!
- Да! - підтримують мене суворі активісти. - На Порошенкааааааааааа!.....
... аааааааааа. Подавляю я зівок.
Понятно. Знову гра в наперстки. Знову сидіти і вгадувати, де кулька. Знову те ж саме розкрадання, та ж сама АВ-Фарма, той же самий "збройний конфлікт"
День сурка якийсь.
Тягнеться він, тягнеться, щоб після ночі знову розбудити нас тим же похмурим ранком і погнати на ринок. Де знову й знову ми будемо сидіти за грою у наперстки і вгадувати, вгадувати - та де ж та клята кулька?
А правда, де вона?
Можливо, її і не було?
Tags: ато, зеленский, порошенко, прдоны, піар, рассея
Subscribe

 • Владимир Фесенко · О вчерашнем заседании СНБО

  Оно оказалось очень насыщенным. К седьмой годовщине оккупации Крыма приурочили рассмотрение вопроса о стратегии деоккупации и реинтеграции Крыма и…

 • Наверное партия сказала шо так надо...

  Станислав Кукарека Судя по фейсбукам - главным рассадником коронавируса и главной угрозой человечеству стал Буковель. Внезапно так. Не очередь в…

 • "Вєсті.UA" за 26 лютого - бімба!

  У випуску програми "Вєсті.UA" за 26 лютого – колишній генеральний прокурор Юрій Луценко стане ведучим ток-шоу на каналі свого кума Порошенка.…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments