Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Яке буття - така і п’ятнична рефлексія

Артур Харитонов
Знаєте, під кінець цього тижня мені починає здаватися, що нинішню дійсність режисує Такеші Кітано. І знімає він не «Ляльок», а щось настільки абсурдне, що не зрозуміли б навіть поціновувачі японського арт-хаусу.
Ми кажемо, що живемо у світі після коронавірусу.
Але давайте на чистоту: яким чином коронавірус впливає на «неякісних дітей», «корабельную сосну», «роздати всі гроші світу бідним», і фальсифікат справи Стерненка, логіку творення якого я досі не можу збагнути? Аж ніяким. По суті, люди чманіють без всіляких вірусів, принаймні - на рівні фізіології, не психології.
Всі ці авакошарії, розмови про «русский след» в ОП, якихось «нових нквдшників» у вишах, військове крило ОПЗЖ, парад Путіна за участі постхунвейбінів, білоруську політику, яку наче обробили новим фільтром FaceApp російського виробництва... зрозумійте: якась там корона не здатна викликати подібний сказ.
Окей, ми вже звикли, що український всесвіт набува ківоподібних рис. Але проблема, що цей умовний ківа розмножується спорами на світ, - множиться як коти у вірусній рекламі «спекотний лям».
Протести у США роздвоїлися на два полярні всесвіти напередодні доленосних виборів з-поміж двох не найкращих кандидатів, Європа не може вирішити, кому відкривати двері, а кому - ні, а Китай в повну силу готується до ескалації, породжуючи «новий Крим» у Гонконзі, і «Кубу, якій вдалося» у перспективі, у той час, як більшість займає позу страуса.
Польща та Угорщина поринули у багні популізму, про совєтів з іншого боку кордонів ви самі знаєте. І в цей час в Україні керує лідер, що у геополітичній баталії програє Іванці Трамп або навіть Людмилі Янукович.
Я в жодному разі не хочу сказати, що все - кінець. Ні, все навпаки буде добре, бо криза змушує раціоналізм вилазили з теплої ванни та братися до роботи.
Однак, вся ця руйнівна постреальність може звести з глузду тих, хто непідготовленим неозброєним оком вирішив подивитися на реальність, більш багатоманітну, ніж черговий серіал від Netflix.
Яке буття - така і п’ятнична рефлексія.
Сподіваюся, наступний робочий тиждень буде кращим.
Tags: зеленский, китай, конспирология, левые, мировое правительство, трамп, україна
Subscribe

promo don_katalan 12月 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments