Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Газовый беспредел

Народна Рада Мукачева
Варто знати!
Громадський діяч Віктор Туряниця:
26-го червня мені зателефонували з "Закарпатгазу" про те, що я маю борг за доставку газу у розмірі 189,26-ть грн. Я, як законнослухняний громадянин краіни перерахував кошти за 4-ри місяці поточного року. Але вивчивше це питання, вирішив не платити у подальшому кошти, поки не отримаю відповіді на те, по яким розрахункам встановлена ця плата з конкретною розшифровкою. Цього ж дня, з цього приводу, я зателефонував на гарячу урядову лінію, щоб мені надали конкретну відповідь, на якій підставі я повинен платити за доставку газу, коли компанія "Закарпатгаз" не надає конкретноі інформаціі по даному питанні. Після отримання відповіді я звернуся, згідно закону "Про доступ до публічноі інформаціі" до цієі компаніі, щоб вони мені надали конкретну інформацію з розшифровкою. Після цього я, як перебувач у партіі, яка має свою фракцію у парламенті, звернуся до іі лідера, щоб у парламенті була створена спеціальна слідча комісія по цьому питанню, яка би вивчила правочиність оплати за транспортування газу.
Ця оборудка облгазів в Украіні являється дуже сумнівною, і не виключено, що має корупційну складову.
У нас в Украіні така інституція, як НКРЕКП являється такою, якій суспільство не довіряє. От колишній іі керівник, яким був протеже П. Порошенко, пан Вовк, збагатив себе на посаді так, що на даний час собі заможньо мешкає у Австріі. Разом з тим потрібно відмітити, що він наразі знаходиться у розшуку за своі корупційні діяння.
Виникає запитання, як НКРЕ без глибокого вивчення наданоі "Закарпатгазом" інформаціі, пішло на поводу цієі компаніі і дало дозвіл на отримання від населення дуже сумнівних платежів за доставку газу. Невже ця комісія нерозуміє сумну долю своіх попередників? Дуже шкода, що вони зайняли таку позицію.
Треба відмітити позицію Хмельницькоі облради, яка 25-го червня подавляючою більшістю проголосувала за те, шоб президент краіни та уряд відмінили рішення про оплату населенням краіни коштів за доставку газу, оскільки вона являється незаконною. За таке ж рішення проголосувала Хмельницька міська рада.
Респект цим депутатам, які стоять на позиціях захисту своіх мешканців від зазіхання ненажерливих газових монстрівів, які граблять власний народ. Разом з тим викликає подив, чому президент Украіни та уряд мовчазно споглядають за цією, без сумніву, оборудкою.
27-го червня я зателефонував, а також написав у месенжері
повідомлення голові обласноі рали Михайлу Михайловичу Рівісу, щоб з"ясувати, чому обласна рада не вивчить це питання, і не прийме відповідне рішення, з цього приводу, адже це зробити не представляє, якоісь трудності. На мій погляд, це би надало М.Ревісу авторитету та поваги.
На останок хочу Вам надати, Шановні користувачі соціальноі мережі інформацію, що мені надіслана квитанція від "Закарпатгазу" від 7-го червня поточного року, згідно якоі я повинен оплатити цій компаніі кошти у розмірі 331,98гривні за 2015-2017 роки, хоча я розраховувся з ними за кожний період своєчасно і боргу не мав. Про що свідчать квитанціі, які я отримав раніше. От, яка мотівіровка, чому я зобов"язаний заплати ці кошти: "Різниця в об"ємах спожитого газу в стандартних та робочих умовах за Вашим особовим рахунком за період з 1-го грудня 2015-го року по 30-те вересня 2018-го року, що не виставлялась в рахунок через рішення органів влади становить 109-ть куб. м. Ми з розумінням ставимось до ситуаціі та сподіваємось, що найближчим часом урядом будуть розроблені механізми врегулювання цієі заборгованності
-------------------
Vladimir Mihalin
СТОИМОСТЬ ДОСТАВКИ ГАЗА - НЕОБОСНОВАНА. ПРИПЛЫЛИ…
(АКТУАЛЬНО НЕ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАРПАТЬЯ).
Пока известные адвокаты и активисты кричали про незаконность оплаты доставки газа я приступил к работе и не спеша слал запросы по связанным с доставкой газа организациям.
В начале февраля НКРЕКП объявила, что в стоимость доставки вкралась ошибка и до 22.02.20г. она будет устранена. Счастливый народ успокоился и пошел обсуждать китайский вирус.
НКРЕКП поняла, что стоимость доставки уже никого не интересует и ошибок исправлять не стала.
А я потихоньку всё продолжал спрашивать, почему, в частности, в Закарпатье доставить 1м3 газа потребителю стоит 1,248грн? При такой расценке, если учитывать что мы газ получаем из Венгрии (так нам говорят из Нафтогаза) то его можно по домам в мешках разносить.
Наконец НКРЕ осчастливила меня ответом(у меня на стр есть пост: НКРЕ ОТВЕТИЛА). Оказалось ответ мне приготовили, но какой то нехороший сотрудник забыл мне его отправить. Поэтому получите, отвяжитесь и не лезте к ним с ответственностью за нарушение Закона. Ну что ж, как говорят лучше поздно, чем никогда. Можно и без ответственности – я не кровожадный.
Но главное в том, что НКРЕ отмежевалась от ЗАКАРПАТГАЗа и сказала, что «… тариф розрахований на підставі даних яки були надані ЗАКАРПАТГАЗ, та вони стосовно цього роз’яснень надати не можуть.
Вони вказані у Додатку 1 до постанови НКРЕКП від 24.12.2019р. № 3021 Структура тарифу
на послуги розподілу природного газу АТ «ОПЕРАТОР ГРС «ЗАКАРПАТГАЗ» з 01 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно…».
Каждый может открыть Дод.1 до Пост №3021 и посмотреть сколько грошей и куда ЗАКАРПАТГАЗ тратит. А тратит до неприличия много. Более того, с 01.07.20г. будет тратить ещё больше, поскольку, если кто не знает, стоимость доставки газа с 01.07.20г ПОДОРОЖАЕТ.
Поэтому я опять обратился в ЗАКАРПАТГАЗ, но уже со ссылкой на ответ НКРЕ.
Задал вот такие простенькие вопросы по поводу затрат, которые они предоставили в НКРЕ:
прошу надати інформацію:
1. Куди витрачається газ на виробничо-технологічні витрати, нормовані та питомі втрати, та власні потреби на суму 183 715 000грн., що в перекладі(по цінам цього року) становить біля 38 000 000м3, як що доведення газу до стандартних умов вже сплачують споживачі? Перелік точок споживання та витрат з вказівкою обсягу за 2019, та 2020р.
2. Перелік майна(с вказівкою ціни та дати придбання) на яке нараховується 14 157 700грн. амортизаційних відрахувань. (кто не знает что такое амортизация спросите у Гугла – он всё знает).
3. Кількість осіб(з вказівкою міста або селища) якім у 2019, та у 2020р. була, та буде проведена заміна лічильників з вказівкою марки, помісячно.
4. Скільки всього лічильників газу встановлено у Закарпатті(побутові + промислові, окремо).
5. Кількість, вартість та марка лічильників газу яки були придбані у 2019, 2020р., та будуть придбані 2020р.
6. Склад інших витрат у розмірі 17 755 700грн. які вже були у 2019, та були та плануються у 2020р.
И тут, что называется, ПРИПЛЫЛИ: одно очень уполномоченное лицо в своем ответе №1719-0620 от 03.06.20г. сделав очень глупое лицо мне ответило: «…Запитувана Вами інформація, як така, що відображена та задокументована в розпорядженні АТ «Закарпатгаз» - відсутня…»…
Т.е. АТ «Закарпатгаз» документом ПОДТВЕРЖДАЕТ, что цифры, которые были предоставлены ИМ в НКРЕ КАК БАЗА ДЛЯ РАСЧЁТА ТАРИФА – ФИКТИВНЫЕ.
А те кто предоставил их за своей подписью и печатью – мошенник и достоин того, чтобы в отношении него было возбуждено уголовное дело. Я полагаю в других областях – то же самое.
И следует из этого то, что стоимость доставки газа на сегодняшний день НЕОБОСНОВАНА (поскольку нет документов, которые бы её подтверждали) И ОПЛАТЕ НЕ ПОДЛЕЖИТ… ( а вот это только для Закарпатской обл., поскольку у меня есть все документы, которые это доказывают. Все остальные области могут пройти тот же путь, что и я после чего не оплачивать доставку до тех пор, пока не будет рассчитана её действительная стоимость. Нужна помощь - обращайтесь).
Вот и спрашиваю громаду: надо ли мошенников, которые всех нас грабят, привлекать к уголовной ответственности?
Сам то я – не кровожадный…
Tags: ахметов, беспредел, гройсман, зеленский, подонки, порошенко, прдоны, фирташ, яценюк
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment