Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Над Скандинавією виявлено радіоактивну хмару з Росії

Rostyslav Demchuk
Станції спостереження за радіаційною обстановкою на півночі Європи виявили надмірне перевищення концентрації радіоактивних ізотопів у повітрі.
Йод-131 був виявлений ще на початку червня в Норвегії, а цезій-134, цезій-137, кобальт-60 і рутеній-103 - в Швеції і Фінляндії.
У Швеції радіонукліди (цезій-134, цезій-137 і рутеній-103) були виявлялені 23-24 червня, повідомив виконавчий секретар Організації за договором про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) Лассіна Зербо. За його словами, концентрація ізотопів значно вища від звичайного рівня.
Національний інститут здоров'я і навколишнього середовища (RIVM) Нідерландів проаналізував наявні дані і прийшов до висновку, що джерелом радіоактивної хмари є західні регіони Росії.
В першу чергу під підозру потрапляє Кольська АЕС (з чотирма застарілими реакторами ВВЕР-440), а також бази атомних криголамів атомних підводних човнів Північного флоту Росії, розташовані на узбережжі Баренцевого моря, повідомляють у Green Peace.
Витік реакторних ізотопів міг статися і на трьох працюючих реакторах чорнобильського типу РВПК-1000 Ленінградської АЕС.
Конкретне місце розташування джерела на разі не може бути ідентифіковане через обмежену кількість вимірювань і "закриті зони" Росії для міжнародних експертів з ядерних проблем.


Tags: дебилы, радиоактивность, рассея
Subscribe

 • Із циклу «Люби і знай свій край»

  Глібівка Вишгородського району Київської обл. Допис користувача Валентин Тим в групі Із циклу «Люби і знай свій край» Ця розповідь - знайомство ще із…

 • Що то за каплиця і де вона знаходилась

  Глібівка Вишгородського району Київської обл. Group post by Валентин Тим · 38 хв. · “Хай буде все небачене-побачено!” “Всі дороги ведуть у…

 • Різне 2021.04.11

  Borys Babin Нарешті періодично обговорювана з 2015 року ініціатива надання переміщеним з Криму житло за турецьку допомогу отримала практичний…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment