Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Правда про ботоксну крису

Oleksiy Nesterenko
За словами психолога, який знає Путіна з шкільних років, його все дитинство і юність чмирили інші діти. Путін взагалі не вмів битися, розмахував в бійці руками по-дівчачому і страшенно репетував, був мілким і напівпрозорим ходячим голодним нещастям.
Це вже потім, в дорослішому віці було самбо, дзюдо і кримінальне угруповання.
Був (і залишився) патологічним брехуном, що парадоксальним чином поєднується з майже повною відсутністю почуття гумору.
Одноока (реально!) мамка і сірий, депресивний, спрацьований папка - якісь тєрпіли на велетенському заводі, і він з ними майже до дорослого віку жив в однокімнатній квартирі.
Пішов в КДБ шоб стати розвідником, бо внаслідок отриманих в дитинстві численних важких психологічних травм все життя гостро потребував можливості виконувати ролі інших, благополучних людей. А це за радянських часів з його бекграундом було неможливо в жодній іншій професії.
Ви не знайдете ніде жодної світлини Путіна не тільки з щетиною. У нього ніколи не було жінок ані в ролі асистенток, ані секретарок. І справа не в гомосексуальності, а в психологічних комплексах неповноцінності, які його психіка навчилася компенсувати...
тим, що заради привернення до себе уваги він має публічно насрати. Накласти купу у всіх на очах буквально чи ні. Зробити щось мерзенне і позамежне, щоб шокувати оточуючих, наприклад намалювавши перед школярами і телекамерами на шкільній дошці котячу дупу, розповісти в присутності Меркель жахливий "анєкдот" про "статеві органи бабушкі", і...
тим самим психологічно "розвантажитися". Зняти передусім ВНУТРІШНЮ напругу, привернувши до себе таким чином увагу, насолоджуючись ефектом. Компенсуваши собі внутрішній психологічний дисбаланс.
Це, між іншим, широко відомий і багато разів досліджений в психіатрії поведінковий комплекс, так шо і тут він не оригінальний.
За словами психолога, образ "мачо" - заслуга виключно піарників. Менший за нього Мєдвєдєв має незрівнянно більше маскулінності, ніж чмо Володя, якому піарники змушені були немов начепити на резинках страпона аби він хоч в чомусь був видатніший за свої жахливі комплекси жалюгідного, проте озлобленого задрота.
Все для Путіна скінчиться швидко в тому разі, коли його почнуть ігнорувати. Коли забудуть про його існування. В цьому випадку достатньо буде просто припинити йому давати щоденний комплекс вітамінів і компенсуючих стимуляторів, замінивши їх на плацебо.
І ви дуже швидко побачите аналогію з іншим задротом, який закінчив своє життя в безумстві через непотрібність та ізоляції - з Ульяновим (Леніним).
Tags: ввх, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments