Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Американська підвищена "ковідна" смертність здобувалась двома шляхами

Захар Мілютін
Американська підвищена "ковідна" смертність здобувалась двома шляхами:
1) через масові фальсифікації та приписки
Згідно "ковідних" рокомендації місцевої бюрократії від здоров'я, з березня 2020 усіх померлих, що мали позитивний тест на коронавірус, або й навіть й не мали, але кашляли чи типу того, записували в померлі від Ковіду незалежно від реальної причини смерті.
2) через заходи "боротьби з пандемією", які по факту реально серйозно збільшували смертність.
Перше відбувалось по всій країні.
Друге концентрувалось у Нью-Йорку та ще 4-х контрольованих "демократами" штатах, які дали близько половини усієї американської ковідної смертності (див. другу світлину).
Тиждень тому я писав про старт парламентського розслідування щодо масових смертей від Ковіду в американських домах престарілих.
Їх долю в загальній ковідній смертності тоді оцінювали від чверті до третини усіх летальних випадків.
Вже після цього історія мала продовження і з'явились повідомлення, що будинки престарілих могли дати до половини усіх смертей, що їх списали на Ковід.
24.06.2020 член парламентського підкомітету з Ковідної кризи Steve Scalise опубліковав у виданні New York Post статтю за посиланням про необхідність росзлідування дій губернатора штату Нью-Йорк Andrew Cuomo.
https://bit.ly/2YFNRpG
Його вже прямо звинувачують в організації масовго інфікування найбільш вразливих до Ковіду категорій - мешкаців будинків престарілих - через датоване 25/03/2020 рішення заборонити цим закладам відмовляти в прийомі пацієнтам з позитивним результатом тесту на Ковід, чи навіть пропонувати їм зробити тест.
Одночасно влада Нью-Йорку тоді наказала шпиталям виписати усіх "неважких" (по факту - не потребуючих апаратів) ковідних паціїнтів, які власне і понесли вірус в будинки престарілих.
"Контрольним" пострілом в потилицю нью-йоркським пенсіонерам став наказ не проводити реанімаційних заходів "щоб захистити парамедиків, заощадити ресурси та для оптимального використання обладнання".
Деталі цього фейеричного своїм "гуманізмом" кроку та обурення, що він викликав навіть в самих парамедиків за другим посиланням.
https://bit.ly/2ZhGB2b
Tags: карантин, медицина, мировое правительство, подонки, сша
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments