Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

‼️ Увага: правові наслідки закону про нацбезпеку для візитів громадян України до КНР і Гонконгу

Артур Харитонов
Коли органи державної влади стають бездіяльними, їхні функції починає здійснювати громадянське суспільство. На жаль, МЗС України, а також Верховна рада України, уповноважена на визначення засад зовнішньої політики, не здатні попередити посягання на безпеку, життя та здоров’я українців, які зовсім скоро розпочнуться з боку уряду КНР.
Саме тому, як головний координатор Free Hong Kong Center в Україні, маю пояснити, що конкретно змінилося для громадян України з моменту набуття сили нового закону про нацбезпеку. У демократичних державах це вже зробили компетентні органи.
1. Гонконг де-факто втратив свій автономний статус у зв’язку з найбільшим порушенням міжнародного права з моменту окупації та анексії Криму, з боку уряду КНР. Особливий статус Гонконгу мав діяти до 2047 року, однак з 1 липня 2020 року він був гібридно анексованим комуністами.
2. Китайське материкове законодавство відтепер поширюється на Гонконгу. Це стосується й Макао, де автономність була де-факто втрачена ще на початку 2000х.
3. Нове законодавство про нацбезпеку поширюється на всіх людей на планеті, а також фактично має зворотною дію у часі – нові правила застосовуватимуться до дій, які були зроблені до вступу закону у силу.
4. Якщо громадянин України коли-небудь брав участь у прогонконгських акціях (тримав плакат, вигукував лозунги, або просто стояв поруч) – він є злочинцем для КНР. Санкція: від 10 років до довічного ув’язнення, або – смертна кара. Те саме стосується й репостів або постів підтримки Гонконгу, а також – будь-якої критики комуністичного режиму Китаю.
5. В’їзд до Гонконгу для громадян України віднині небезпечний: спецслужби КНР здобули право викрадати іноземців на материк, де, окрім закону про нацбезпеку для Гонконгу, діє й інше кримінальне комуністичне законодавство. Те саме стосується й мандрівок до КНР напряму.
6. Всі українські організації, які коли-небудь підтримували Гонконг (а також Тибет, Тайвань, Східний Туркестан, або інші питання порушень прав людини на території КНР) – є фактично «терористичними». Діє колективна відповідальність: позиція опублікована від організації – кара для всіх членів організації.
7. Всі медіа, які коли-небудь висвітлювали прогонконгські протести, або писали про порушення прав людини на території КНР, - також «злочинні». Українські журналісти, що прибуватимуть для роботи у Гонконг, можуть бути затримані або викрадені на материк.
8. Якщо громадянин України ніколи не брав участі у будь-яких публічних антикомуністичних процесах і все ж таки в’їхав у Гонконгу – забороняється критика уряду Гонконгу та КНР.
9. Санкціонуватися будуть й будь-які об’єкти, пов’язані з політикою: книжки, прапори (вірогідно й прапор України, який ненавидить Компартія Китаю), плакат, листівки.
10. Невідомо, чи підпадає під китайські санкції критика Росії, яка напряму пов’язана з Комуністичною партією Китаю.
Це – нова дійсність.
Я наполегливо рекомендую ознайомитися з цими пунктами всіх, хто планує або планував відвідини КНР або Гонконгу.
Враховуючи небезпеку бути викраденим до комуністичного Китаю, я раджу утриматися від мандрівок до Гонконгу найближчим часом, - до моменту визволення міста від «окупації». Адже, як заявив уряд Канади, - більше Гонконг не є безпечним місцем для наших громадян.
Можна, звісно, забити і спробувати, але чи ризикувати - вибір за вами.
Засмучуватися з цього приводу не варто – варто лиш, за бажання, допомогти нашим гонконгським побратимам перемогти комуністичне зло. Також найкращою альтернативою КНР є демократичний, проукраїнський Тайвань, завжди відкритий до наших цінностей та ідеалів.
І, звісно, наші рідні Японія та Південна Корея завжди раді українцям: як туристам, студентам і діловим партнерам.

Можливо, цей пост зможе захистити чиюсь безпеку. Прошу підтримати.
Tags: анализ, гонконг, китай, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments