Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Захар Мілютін. Стрічка забита новинами про монголів і чуму

Отже, нагадую:
За посиланням на державному (.gov) сайті американського центру контролю захворювань офіційна статистика США по чумі.
https://www.cdc.gov/plague/maps/index.html
В другому абзаці уточнюється, що в 80% випадків мова йде про її (чуми) саму відому бубонну форму.
Ту, від якої свого часу в Європі вимирали цілими містами і селами.
З другого графіку (Human Plague Cases and Deaths - United States, 2000-2016) можна дізнатись, що
у 2015, прикладом, в США на чуму захворіло 16 чоловік і 4 з них від неї померло.
Але увага світових ЗМІ та посадовців ВОЗ-Юнісеф в тому самому 2015 році була прикована не до смертей від бубонної чуми в 21 столітті в самій багатій країні Світу, а до бідної України з її цілковито фейковою "епідемією" поліо, який московська (!?) лабораторія ВОЗ попри протести місцевих лікарів раптом знайшла в аналізах 2-х закарпатських циганчат.
Вже через два місяці МОЗ України офіційно заявив про чудотворне "повне одужання" обидвох дітей.
Але це не завадило фарма-гіганту Sanofi протягом другої половини 2015-го утилізувати в українських дітей весь свій наявний світовий сток застарілої і з квітня 2016 року забороненої навіть ВОЗом оральної поліо-вакцини другого типу (OPV type 2).
Про те, що вакцину OPV type 2 через асоційовані з нею випадки паралітичного поліомієліту та циркуляцію вакцинних штамів поліо-вірусу (cVDPVs) з квітня 2016 прийдеться утилізувати фахівцям стало відомо за рік - в квітні 2015.
http://polioeradication.org/news-post/oral-polio-vaccine-switch-on-track-for-april-2016//
Але утилізувати супер-небезпечний біоматеріал дорого і шкода.
Значно цікавіше за гроші державних та міжнародних донорів швидко (до встановленого дедлайну) прокапати його дітям якоїсь країни третього Світу.
"Спалах" поліо в Україні і неспинне повторювання про його "страшну небезпеку" в українських та світових ЗМІ виявились дуже вчасними для Sanofi з її значними запасами OPV type 2 та всіх інших виробників, які вслід за Sanofi підтягнулись на це фарма-св'ято, привезли і прокапали/вкололи українським дітям ще по 3-4 дози різних поліо-щеплень.
Програми компенсації пост-вакцинних смертей та каліцтв аналогічних США, Великобританії, Японії в Україні не існує.
Рахувати кількість вбитих та покалічених поліо-вакцинною кампанією 2015 року українських дітей можна тільки за повідомленнями ЗМІ.
З повідомлень ЗМІ (переважно малих місцевих) тоді нараховувалось коло 10 летальних вакцинацій.
Кількість повідомлень про паралізовані в результаті щеплення ніжки/ручки тощо я оцінювати не берусь. Але таких дітей тоді показувала навіть ТСН.
Повертаючись до чуми в США, жодної мотивації багато говорити про неї ні в провідних світових ЗМІ, ні в ВОЗів/МОЗів/Юнісефів не було.
Бо немає і наразі не планується ліцензованих для широкої публіки щеплень від чуми.
Чума як і холера, тиф, сибірська язва, скарлатина, сифіліс та купа інших інфекційних захворювань, від яких щеплень ніколи не було або вони ніколи масово не застосовувались, втратила свої масовість та смертоносність в цивілізованих (хоча би до рівня України) країнах до середини 20-го століття.
Відбулось це завдяки покращенню гігієни (каналізація, проточна вода), харчуванню (люди перестали голодувати, вітаміни стали доступними круглий рік), а також пеніциліну та антисептиці.
Tags: діти, здоров'я, мировое правительство, подонки, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments