Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Суддя скасувала дозвіл на трансляцію засідання у справі майдану ❗

Автомайдан
Суддя Подільського районного суду Олена Павленко скасувала онлайн-засідання по обвинуваченню екскомандира 1-ої роти Київського беркуту – Михайла Добровольського.
Рішення прийнято в розпал карантину, коли доступ як потерпілих, так і вільних слухачів, ЗМІ в зал судових засідань суттєво обмежено.
Мотивація суду: свідки й ПОТЕРПІЛІ у справі будуть дивитись трансляцію і ГОТУВАТИСЬ, і корегувати свої покази, і наполягання представника потерпілих на онлайн-трансляції начебто підтверджує цю тезу. 🤦‍♀️ Це при тому, що в суді вже третій рік здійснюється дослідження письмових доказів зі швидкістю 20 хвилин в три місяці.
Нагадаємо, мова йде про справу організації беркутівцями засідки на активістів Автомайдану на Кріпосному провулку та вул. Щорса в ніч на 23 січня 2014 року. Тоді співробітники “Беркуту” звіряче побили понад десяток активістів Автомайдану та знищили їх автомобілі.
За понад 3 роки (❗) що справа знаходиться в суді досліджено лише 10 томів справи, не допитано ЖОДНОГО потерпілого та ЖОДНОГО свідка.
Схоже, однією з причин скасування онлайн-трансляції засідання може бути небажання судді Павленко, щоб більша кількість людей бачила “ефективність” такого судового розгляду.
#Автомайдан

Tags: #Автомайдан, беспредел, київ, майдан, менты, подонки, порошенко
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment