Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

фрагменти листування з Маміханом Умаровим «Анзором»

Ігор Мосійчук разом з Олексієм Близнюком та
26 іншими особами
Вашій увазі фрагменти мого листування з Маміханом Умаровим «Анзором» в яких він пише, ще декілька місяців тому, що за його голову пропонують 5 млн доларів і 300 000€ за те, щоб він спростував свідчення які дав слідчим Нацполіції України по вбивству Амина Окуева та замаху на мене і Adam Osmaev.
Ці факти свідчать про те, що «Анзор» був вбитий (прибраний) як свідок, чиї свідчення викривали злочинну, терористичну діяльність керівництва Чеченської республіки за підтримки ФСБ РФ на території Європейського Союзу та України.</cut>
І щоб двічі не вставати, публікую останнє голосове повідомлення яке я отримав від «Анзора» відносно громадянки України Олени Денисенко, яка дзвонила його дружині і вимагала, щоб та записала відео в якому відмовилася від «Анзора» і попросила вибачення за нього бо тільки в такому випадку вона і діти залишаться живі. Денисенко обіцяла переслати те відео куди треба і кому треба в Чечню.
https://t.me/mosiychuk72/5344

===========
У СПРАВІ ПРО ВБИВСТВО «АЗОРА ИЗ ВЕНИ» НАМАГАЮТЬСЯ ЗМІСТИТИ АКЦЕНТИ
Федеральний Міністр внутрішніх справ Австрійської Республіки Карл Негаммер заявив, що зараз ведеть інтенсивне розслідування по встановленню замовника вбивства Маміхана Умарова «Анзора».
У справі встановлення замовника цього злочину варто чітко розставляти акценти адже наразі в інформаційному полі нав’язується думка, що «Анзора» вбили виключно через те, що він як блогер принижував нинішнє керівництво Чечні.
❗️❗️❗️ Насправді «Анзор» був надзвичайно важливим свідком у справі міжнародного тероризму адже з 2008 року працюючи з австрійськими а пізніше і українськими спецслужбами він задокументував цілий ряд замовлень на вбивство та терактів які були чи мали бути вчинені на території Європейського Союза та України які замовлялися керівниками нинішньої Чечні.
«Анзора» вбили як ключового свідка у справі про міжнародний тероризм а вже потім як блогера!!!
Tags: беспредел, кавказ, менты, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments