Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

НІЧНИЙ ПОГРОМ РЕСТОРАНУ НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ!

Сергій Мельниченко з Дмитром Гнапом і ще 28 осіб
В ніч на Івана Купала небайдужі кияни - невідомі месники розгромили незаконно збудовану шахраями будівлю ресторану біля пам’ятки архітектури - Київ, Річковий Вокзал на Поштовій площі.
Скоріш за все, через те, що влада досі ніяк не спромоглася ні зупинити нахабних злобудовників, ні знести самовільно збудований на комунальній землі ресторан, громада вирішила взяти меч правосуддя в свої руки, чим дала старт кампанії захисту Поштової площі від самобудів.
Дана незаконна забудова вже два місяці розглядається Комісія з перевірки інформації щодо резонансних об’єктів будівництва. І протягом всього часу не вдається правовим шляхом вгамувати забудовника та повернути комунальну землю місту.
Як стало відомо в ході нашого громадського розслідування, що ще в 2017 році колишній начальник Річкового вокзалу незаконно продав господарські будівлі на набережній (на комунальній землі) певним особам.
Покупці, всупереч вимогам чинного законодавства, шляхом низки шахрайських дій, внесли неправдиві відомості до реєстру майнових прав, оформивши собі неіснуючу будівлю. При цьому варто зазначити, що махінації проводилися також і з адресою, яку зазначили саме як «Поштова площа, 3 (літ.Б)», оскільки під неї земля не відведена.
Нашим розслідуванням було також встановлено, що ще до початку карантину - 25 лютого, аферисти подали через новостворений та розрекламований електронний кабінет забудовника до ДАБК КМДА повідомлення про початок ремонтних робіт свого сараю.
Однак, вже через три дні після цього, - 28 лютого, вони, подавши неправдиві дані в ДАБК, ввели неіснуючу будівлю в експлуатацію.
Внаслідок нехитрих маніпуляцій, в подальшому зареєстрували ще недобудовану будівлю в реєстрі майнових прав, при цьому в кілька разів збільшивши площу приміщень.
В подальшому, попри відкриті кримінальні провадження, завдяки умисному затягуванню поліцією слідства та бездіяльності міської влади, псевдозабудовники незаконно добудували свій ресторан.
Тож, можна справедливо стверджувати, що станом на сьогодні, імпотентність влади була частково компенсована активними громадськими діями.
Звісно, наразі це тільки розбиті вікна, що не вирішує суті проблеми в цілому, однак - це перший крок на шляху до відновлення справедливості та запобігання діяльності цих чи подібних рейдерів у майбутньому.
Наразі, забудовник пропонує винагороду 100тис грн. за інформацію про невідомих месників😂
Правда після цієї публікації, забудовники видалили свій пост з інформацією:
https://www.facebook.com/groups/podol.my.home/permalink/2814638151979473/

Відео та фото (можливо провокаційне) отримане з фейкової сторінки забудовника.


Tags: київ, кличко, менты, подонки, прдоны, піар, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment