Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вулиця Червоноармійська "попливла" відразу після ремонтуПісля суботнього і недільного дощу найближча до НСК "Олімпійській" вулиця – Червоноармійська – почала провалюватися під землю.

Як пише "Київ. Коментарі", на перехресті Червоноармійської та Жилянської прямо на проїжджій частині утворилася яма, якої ще в 8 жовтня (день урочистого відкриття "Олімпійського") не було.

Утім, упродовж вересня в цьому місці красувався розкоп і періодично чергувала машина аварійної газової служби, відзначає видання.

Трохи далі, на перехресті Червоноармійської та Димитрова (у кількох метрах від будівлі колишнього міністерства з питань ЖКГ), є інша розмита дощем яма для ліквідації якої робітникам довелося розібрати тротуарну плитку.

Як відомо, з липня по вересень на вул. Червоноармійській здійснювався ремонт проїжджої частини, який передбачав демонтаж і зворотну закладку бруківки (старі камені перевертали і викладали догори дном). Коштував такий ремонт, за даними "Київ. Коментарі" 55,95 мільйона гривень.

Тільки у вересня Червоноармійську двічі заливало окропом через прорив водопроводів.

kiev.pravda.com.ua
Tags: київ, колесников, наводнение, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments