Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

процес в ЄСПЛ Нідерланди зможуть припинити виключно публічно

Borys Babin
Нідерланди подають до Європейського суду з прав людини міждержавний позов проти РФ у зв'язку із збиттям Боїнгу на Донбасі. Про це сьогодні оголошена офіційна заява уряду Його Величності Віллема-Олександра.
Цей крок Нідерландів завдає нищівного удару усім нинішнім спробам РФ через власну високоставлену агентуру затянути та розхитати нинішній кримінальний процес щодо винних у збитті Боїнгу осіб.
Маємо низку очевидно позитивних наслідків голандської заяви для України.
По-перше заяву голандці подають виключно проти РФ. Вини України у порушенні прав людини жертв збиття Боїнгу Нідерланди не вбачають, що прямо випливає з офіційної позиції їх уряду.
По-друге в ЄСПЛ буде як мінімум одна міждержавна справа щодо подій на Донбасі, яку агресорові буде вкрай важко розвалити зсередини. Бо вплив РФ на уряд, юстицію, дипломатів, прокурорів Нідерландів звісно не такий, як можна іноді бачити східніше.
По-третє очевидно ця справа надасть ЄСПЛ та Раді Європи величезний поштовх для посилення юридичної уваги до окупації Сходу України. Це відчують індивідуальні заявники з України, справи яких було явно відкладено у Страсбурзі на "кращі часи". Які, раптово для багатьох, вже настають.
З важливого у повідомленні Нідерландів є публічне офіційне оголошення того, що уряд цієї країни вів перемовини з РФ щодо компенсації жертвам збиття Боїнгу.
Цікаво чи будуть росіяне наразі спростовувати сам факт цих переговорів.
Звісно залишається варіант сплати РФ коштів родинам загиблих й тоді Нідерланди, можливо, припинять процес у Страсбурзі.
Але сама така сплата, сама угода - це вже пряме формальне визнання РФ участі в конфлікті, окупації Донбасу та фінансування тероризму на Сході.
А таємною цю компенсацію вже не зробиш.
Бо, на відміну від попередніх переговорів, процес в ЄСПЛ Нідерланди зможуть припинити виключно публічно, оголосив про факт досягнення домовленості з РФ (умови можуть не сказати).
Тому наразі Нідерланди перейшли юридичний Рубікон та поставили РФ на гігантську правову віделку.
Мають досвід, до речі.
Погугліть "Arctic Sunrise"
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2459768.html.
Tags: луг%андония, подонки, рассея, траур, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment