Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Інфопомійки х%№ла в Україні треба якось приводити до тями.

Igor Lutsenko
Росія миттєво спустила своїх собак на Олексія Рєзнікова, віце-премєра з питань реінтеграції, за його блог на Atlantic Council, де він звинуватив Росію в грубому порушенні Мінських угод, а саме – в захопленні території, котра на 1800 квадратних миль виходить за межі, визначені у тих домовленостях.
Рєзніков указує на цей факт як на підставу шукати інший мирний план по Донбасу – оскільки у фундаментальних безпекових і політичних питаннях Росія відійшла від місньку і повертатися не збирається.
Російське пропагандистське видання Страна.ЮА («український» сайт) негайно затаврувало Резнікова як саботажника мирного процесу. Мовляв, яких вам доказів небажання Україною миру у відповідності до Мінська ще треба – дивіться, високопоставлений чиновник каже, що угоди йому там чимось не подобаються!
Отже, робить брехливий висновок Страна, Резніков особисто саботує Мінськ. Хоча, з логікою це має мало спільного – адже не обов’язково потрібно бути у захваті від тих угод, котрі намагаєшся виконати.
Як додатковий доказ Страна цитує російську сторону, котра теж каже «Україна не виконує Мінськ!». Вбивчий аргумент, ага.
Питання лише в одному – як довго українська влада буде ігнорувати цю діяльність російських інформаційних диверсантів на своїй території?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2461127.html.
Tags: ато, медведчук, подонки, прдоны, рассея, свобода змі, х%№ло
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment