Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ну і хто вона після цього?

Volodymyr Boiko
Кабінет Міністрів України запропонував Верховній Раді посилити відповідальність за завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеки громадян. Йдеться, передусім, про так званих «телефонних мінерів», для чого пропонується внести зміни в статтю 259 КК України, передбачивши за подібні витівки позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.
Маю пропозицію, як вирішити проблему з «телефонним мінуванням» без усяких законодавчих новацій. Достатньо звільнити з посади генерального прокурора Ірину Венедіктову, яку підлеглі поза очі називають ДБС, і призначити на її місце притомну людину з, бодай, зачатками правосвідомості. Бо проблема не в тому, що чинна редакція закону передбачає недостатньо суворе покарання за «телефонне мінування», а в тому, що посаду генерального прокурора обіймає дама з низьким рівнем соціальної відповідальності.
Ось, будь ласка: 8 квітня 2020 року на лінію «102» зателефонував молодик, який п’яним голосом повідомив про замінування кардіологічного корпусу Олександрівської клінічної лікарні в Києві. Вже наступного дня співробітники Печерського райуправління поліції знайшли зловмисника та вилучили в нього під час обшуку телефон, з якого робилось повідомлення про «замінування». Але затримати «жартівника» не наважились, оскільки ним виявився помічник-консультант народного депутата Миколи Тищенка, який є кумом глави держави Андрія Єрмака.
16 квітня 2020 року Венедіктова в студії телеканалу ZIK відповідала на запитання Наталії Влащенка, зокрема, чому лже-мінер досі не затриманий. Венедіктова підтвердила, що лікарню «замінував» помічник Тищенка, після чого стала мукати щось незрозуміле. Сьогодні вже 15 липня, сплинуло три місяці з моменту цього інтерв’ю, але помічник Тищенка на волі, а кримінальне провадження не розслідується.
Натомість ДБС вимагає звільнити з посади керівника САП Назара Холодницького за те, що він не притягнув до кримінальної відповідальності народного депутата Рената Кузьміна в кримінальному провадженні, до якого САП не мала жодного відношення і яке впродовж понад п’ятьох років безуспішно розслідувалось у Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України.
Ну і хто вона після цього? – Правильно, ДБС.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2467512.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments