Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Справжня історія без щасливого кінця.

Вадим Хомаха
Вчора і сьогодні розмовляв з лікаркою, яку давно знаю й поважаю - вона працює у великому шпиталі, який приймає хворих на коронавірус. Ій майже стільки, скільки й мені - ми у групі ризику. Прізвище поки просила не називати, бо влаштуватися на роботу зараз нашому поколінню ... самі розумієте, майже неможливо.
Справжня історія без щасливого кінця.
Про коронавірус, лікарів, українську медичну систему й її "гвинтиків". А також про систему імені "міністра" максимки степанова, який вже збудував для себе комунізм і неспинне джерело збагачення.
Отже.
2.5 тижні тому у кабінеті напроти захворіли на коронавірус її колеги. Звичайно ж, вони з ними постійно спілкувалися, тому інфікування було майже неминуче. Що й трапилося.
Коли їй повідомили про це, був вихідний день. Вона, чітко розуміючи всі можливі наслідки, вирішила зробити тест. АЛЕ. Тести можна пройти тільки у робочий день, до того ж, треба чекати кілька діб на результат. Тому вона пішла до приватної лабораторії, де й прошла тестування. ЗА ГРОШІ, щоб було зрозуміло. І пішла на самоізоляцію разом із чоловіком.
Наступного дня вже був результат – так, вона дійсно заразилася.
За кілька днів почалася важка фаза з підвищенням температури й усіма ознаками захворювання. За її словами, було дуже-дуже важко, і її врятувало лише те, що вона регулярно читає медицинську періодику й розуміє, що треба робити, а що – категорично ні.
Якщо людина потрапляє до лікарні до палати інтенсивної терапії - шанси на врятування швидко зменшуються до нуля. З вірогідністю – або виживе - або помре © . Бо "ліків від коронавірусу" не існує, а українські протоколи лікування - це суцільний треш.
Саме тому вона вживала препарати для розжиження крові, щоб позбутися головного чинника, який вбиває людину (читайте справжні історії тих, хто хворів - зрозумієте чому).
Нарешті, за тиждень з гаком поступово пішла на поправку.
Всі ліки – її коштом. Лікарняний сплачуватимуть "потім".
Медицинський нагляд за нею мав би проводити сімейний лікар. АЛЕ йому все пох. Він "консультує" телефоном. Жодних аналізів, рентгену, КТ. Тільки гроші за "нагляд" і "консультації". За які він не несе жодної відповідальності.
Вчора,нарешті, вона отримала результат тесту – він негативний. УРА? Ні!
Ця історія не має щасливого кінця.
Сьогодні той самий "сімейний лікар" почав вимагати від неї КСЕРОКОПІЇ ТЕСТІВ ВСІХ З КИМ ВОНА КОНТАКТУВАЛА.
Так, саме ксерокопії. Результатів тестів. Всіх. З ким контактувала.
Розумієте? Без цього неможливо закрити лікарняний, отримати гроші й повернутися на роботу.
Після важкої хвороби й такого поводження з нею "колеги" у неї, сильної жінки, не витримали нерви.
Вона реально готова всіх вбивати. "Колег", тощо.
А тепер про головне.
Перше. Ви бачите статистику, де кількість тих, хто одужав, набагато менша за тих, хто захворів. Зрозуміли тепер, чому?
Друге. Ваше здоров'я нікого не цікавить. Від слова "взагалі". Головне, що від вас потрібно - щоб ви захворіли. Тоді гроші отримає весь ланцюжок.
Третє. Лікарі незахищені ї вмиратимуть першими. Вся хня про "захист" і доплати - це нахабна брехня. У багатьох закладах зарплати впали.
Четверте. Я бачу чітко вибудовану вертикаль збирання грошей з пацієнтів і продаж тестів - тобто максимка степанов виграв, отримавши посаду.
І, нарешті, п'яте. І останнє. Ця "держава" існує тільки для її "власників". А всі ми – просто робоча худоба, яка приносить гроші. І не має жодних прав.
Не думайте, що робити далі.
Є два способи вирішення проблеми. І кожен з людей (НЕ біороботів) має обрати свій.
Але більшість баранів це не цікавить. Бо доля барана завжди однакова. Його шлях завжди закінчується на бійні.
За тролінг у коментарях - буду нещадно банити. За зализування владних дуп - теж. Свідків секти фєлшарки супрун - одразу у баню. Як і свідків секти божої роси головбрехла порошенка.
Ми маємо самі визначати, куди рухатися. Ми - це люди з мозком, НЕ біороботи.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2467836.html.
Tags: здоров'я, медицина, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment