Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Павел Шеремет погиб 20 июля 2016 в Киеве в результате взрыва автомобиля

Volodymyr Boiko
Фейсбук нагадує, що чотири роки тому в зв’язку з черговим вбивством чергового коханця власниці «Української правди» народний депутат Мустафа Найєм в етері 5-го каналу спрогнозував миттєве розкриття цього злочину, заявивши: «З мого журналістського досвіду, думаю, що виконавця знайдуть дуже швидко».
Просто дивно, що такий досвід залишається невикористаним і кмітливий пуштун досі не призначений начальником Головного слідчого управління Національної поліції України. Але ще більше дивує, що українські журналісти продовжують звертатись до Мустафи по коментарі.
======
Oleksandr Danylyuk
Павло Шеремет був тісно пов'язаним з російськими спецслужбами і з високою ймовірністю був ліквідований ними ж за спроби встановити несанкціоновані контакти з своїми західними колегами.
Спроба використати це вбивство для дестабілізації України була від початку приречена, оскільки, навіть працюючи в менеджменті сєпарського радіо "Вєсті", Шеремет не займав жодної опозиційної позиції до жодного з українських високопосадовців.
Сидять не ті.

В понедельник, 20 июля, в день четвертой годовщины гибели Павла Шеремета в Киеве на улице Ивана Франка установили мемориал в память о журналисте.

Памятный знак установили на улице Ивана Франко рядом с домом, где жил Шеремет, и на месте, где погиб. Сообщает Информатор по материала «Украинской правды«.

Мемориал — это смятый белый лист бумаги. На нем написаны имя и фамилия убитого журналиста, а также слова внизу «На этом месте 20 июля 2016 погиб журналист». Автор мемориала — известный украинский скульптор Назар Билык. На открытии были друзья и коллеги убитого журналиста.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2472689.html.
Tags: київ, сбу, свобода змі, траур
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment