Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як енергетично-тарифна мафія генпрокурора Венедиктову до «Санаханта» довела

Ігор Мосійчук разом з Volodymyr Boiko
Коли журналісти пишуть про фігуранта так званої «справи про хабар Злочевського» Олену Мазурову ніхто або майже ніхто не знає, що вона являється керівником Управляючої компанії під управлінням якої знаходиться ЧОТИРИ ТЕЦ:
ТОВ «Єврореконструкція» (Дарницька ТЕЦ);
ТОВ «Технова» (Чернігівська ТЕЦ);
ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ);
ТОВ «Сумитеплоенерго» (Сумська ТЕЦ).
Належать ці компанії народному депутату 5-го скликання Анатолію Шкрібляку який за співучасті народного депутата 8-го скликання Ігоря Кононенка протягом останніх п’яти років на сірих схемах в українському енергоринку (починаючи від ухилення сплати податків де суттєве сприяння надавав інший фігурант «справи про хабар Злочевського» перший заступник начальника Головного управління Державної податкової служби в Києві Микола Ільяшенко, закінчуючи фінансуванням тероризму яке полягало в купівлі вугілля в ОРДЛО та шулєрством з тарифами) заробляли мільйони доларів та виводили їх з України в офшори.
Враховуючи специфіку «бізнеса» яким займалися і займаються Кононенко-Шкрібляк-Мазурова було б дивно якби на нього не звертали увагу українські правоохоронці і громадяни. Особливо звичайно громадяни які страждали та страждають від злочинного завищення тарифів на якому це організоване злочинне угрупування робить тарифний мільйонний доларовий гешефт.
І відповідно правоохоронні органи як самі так, і за заявами громадян відкрили ряд кримінальних проваджень, а саме:
• Центральний апара ДБР України No62019000000001529 від 30.09.20019р. ч.5 ст.191 КК
України;
• ГСУ Нацполиції № 12019000000000968 від 11.10.2019р. ч.5 ст.191 КК України;
• Управління СБ України в Чернігівській області № 22019270000000059 від 09.10.2019р. ч.1 ст.258-3 КК України;
• ГСУ Нацполиції № 42020000000000984 від 01.06.2020р. ч.3 ст.209 КК України;
• ГСУ Нацполіції №42020000000000985 від 01.06.2020р. ч.5 ст.191 КК України.
В матеріалах цих справ расписані всі участники ОЗУ, схеми, суми та інші елементи злочинної діяльності...
Сума коштів вкрадених тільки на тарифі цим ОЗУ складає - більше 3 млрд.грн.
В слідчих та оперативників були та є всі дані, документи по схематозах енергогрупи Шкрібляка-Кононенко-Мазурової.
Организатором та реалізатором цих схем являється всім нам відома - Мазурова Олена Михайлівна.
Звичайно це ОЗУ не могло, не перейматися порушеними кримінальними провадження а тому з метою уникнення кримінального переслідування Олена Мазурова налагоджує теплі та дружні відносини з нинішнім Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою (шмотки з «САНАХАНТА» і таке інше) які вже з початку поточного року дають відчутні результати.
На початку лютого 2020 ДБР закриває кримінальне провадження відносн злочинних схем в енергетиці угрупування Шкрібляка-Кононенка-Мазурової. Нагадаю, що з 27.12.2019р. по 17.03.2020р. тимчасово виконуючою обов’язки директора ДБР працювала подружка Мазурової по «САНАХАНТУ» Ірина Венедиктова.
В першій декаді травня детективам НАБУ стає відомо, що група осіб включно з Мазуровою планують дати величезний хабар очільнику САП Назару Холодницькому і відносно фігурантів цієї справи розпочинаються відповідні негласні слідчо-розшукові дії у рамках яких задокументовано розмову між Мазуровою та генпрокурором Іриною Венедиктовою відносно справи Чернігівського СБУ № 22019270000000059 від 09.10.2019р. ч.1 ст.258-3 КК України (фінансування тероризму). Після цієї розмови Офіс Генпрокурора на початку червня 2020 «забрав» (вніс зміни до ЄРДР) з СБУ і направив для подальшого розслідування в Нацполіцію. Кваліфікація злочину а саме фінансування тероризму залишилася незмінною, хоча це виключна підслідність СБУ! Але як сказала в декількох задокументованих НАБУ розмовах Мазурова іншим фігурантам справи в Нацполіції все порішається і суми хабарів будуть навіть меньшими.
Зразу після цього один з українських громадян звертається з двома новими заявами про скоєння злочинів групою Шкрібляка-Кононенка-Мазурової до Офісу Генпрокурора.
1 червня 2020 їх вносять до ЄРДР але розслідування замість того, щоб визначити за ДБР і СБУ доручають Нацполіції яка за своїм функціоналом розслідувати подібну категорію справ не повинна. Саме в цей час генпрокурор Венедиктова час від часу відвідує офіс Мазурової де прибарахляється брендовими шмотками які туди доставляються прямо з «САНАХАНДА».
Справи по ОЗУ Шкрібляка-Кононенка-Мазурової знаходяться в Нацполіції і вже були б злиті якби не арешт Олени Мазурової у «справі про хабар Злочевського». В свою чергу НАБУ має серйозний компромат на Генпрокурора Венедиктову і вже почали це використовувати. Венедиктова підігруючи НАБУ в деяких справах навіть пішла проти Офіса Президента.
Звичайно Офіс Генпрокора, сама Ірина Венедиктова і навіть НАБУ яке зацікавлене мати ручного генпрокурора спробують спростувати вище наведені факти але єдиним сприйнятним спростуванням можуть бути лише дії Генпрокурора Венедиктової по передачі кримінальних проваджень по ОЗУ Шкрібляка-Кононенка-Мазурової з Нацполіції до ДБР та СБУ та їхнє швидке і ефективне розслідування. Бо все інше то бла-бла-бла на рівні «САНАХАНТА».
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2472936.html.
Tags: ахметов, бойко, порошенко, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments