Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Антитерористичний центр при СБУ отримав можливість продемонструвати вправність

Volodymyr Boiko
Нарешті Антитерористичний центр при СБУ отримав можливість продемонструвати вправність, професіоналізм і оперативну кмітливість начальника штабу АТЦ при СБУ генерал-майора Геннадія Кузнецова.
21 липня 2020 року озброєний терорист у Луцьку захопив автобус з двома десятками заручників. Тепер Кузнецов має організовувати антитерористичну операцію та звільнити пасажирів автобуса. Це вже буде четверта споцоперація, проведена Кузнецовим. Перша була – це коли він вкрав по підроблених документах грошове забезпечення за 2 роки свого підлеглого підполковника СБУ Олега Ковтуна, друга – коли охороняв концерти Вакарчука, отримуючи за це гроші «в конверті», третя – коли під час «обміну полоненими» 29 грудня 2019 року вкрав на одній з автозаправних станцій Донецької області собаку рідкісної породи Цвергшнауцер.
Про ці подвиги Кузнецова, а також про те, як він поставив на комерційні рейки так званий «обмін полоненими», я вже розповідав у Інтернет-виданні «Насправді»:
https://naspravdi.today/2020/07/05/holovnyy-po-obminakh/
Сподіваюсь, що розповідь про те, як Кузнецов звільняв заручників у Луцьку, буде не менш соковитою.
======
Стрім операції на каналі Україна 35 Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2474505.html.
Tags: ато, бойко, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments