Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ВІД «САНАХАНТА» ДО ЄВДОКІМОВА

Ігор Мосійчук разом з Volodymyr Boiko
Фігуранта справи «про хабар Злочевського» і подружку Ірини Венедиктової ту яка полюбляла причепурювати генпрокурора в брендовані шмотки з «САНАХАНТА» Олену Мазурову списують з потоків та схем в енергобізнесі. Схоже після останніх скандалів витягувати не збирається та й заставу 120 мільйонів гривен ніхто не поспішає. Натомість на місце Мазурової як керівника Управляючої компанії енергобізнесом Шкрібляка-Кононенка вже заводять нову набагато досвідченішу людину з такими необхідними корупціонерам зв’язками.
В кінці минулого тиждня директорам Чернігівської, Дарницької, Сумської та Черкаської ТЕЦ які входять в енергохолдинг екс-нардепа Анатолія Шкрібляка був представлений як один з керівників Управляючої компанії який відповідатиме за питання безпеки та фінансового контроля Володимир Євдокімов (генерал МВС, колишній заступник міністра). Директори ТЕЦ отримали вказівку надати Євдокімову всю необхідну інформацію по діяльності підприємств. Володимир Євдокімов вже з’явився в комп’ютерній системі управління ТЕЦ (облако) «бітрікс» (реєстри проплат, листування та вказівки керівництву ТЕЦ) замість Олени Мазурової.
Основні задання які Анатолій Шкрібляк поставив перед Володимиром Євдокімовим:
1. Через Офіс Генпрокурора та Нацполіцію локалізувати і в подальшому закрити всі кримінальні провадження по «энергобізнесу» (всі ці провадження наразі зосереджені в Нацполіції).
2. Взяти під контроль хід та результати проведення перевірок офісом великих платників ДПС України діяльності всіх підприємств, суб’єктів господарювання які входять в енергохолдинг. (терміни проведення перевірок 3 квартал поточного року) Після перевірок необхідно зачистити, знищити документи по схематозах по яким працювали останні 3 роки підприємства енергохолдинга.
3. Створити ефективну систему захисту всього бізнеса Шкрібляка.
Списання Мазурової і вхід до енергохолдингу Євдокімова може означати, що Кононенка відтіснили від тіньових схематозів і процес бере під контроль хтось інший... наприклад Віктор Пінчук з яким останнім часом активно співпрацював Євдокімов.
А Мазурова тим часом залишається під вартою (заставу вносити поки ніхто не збирається) з переспективою отримати величезний термін позбавлення волі. Вихід в мадам Мазурової лише один, розповісти правду про свої корупційні схеми з правоохоронцями і в тому числі «САНАХАНТ» та генпрокурора Венедіктову.
Розповісти не НАБУ яке буде використовувати цю інформацію в своїх інтересах а журналістам тобто суспільству.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2474820.html.
Tags: ахметов, бойко, менты, порошенко, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments