Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · Написане якісне чи так собі?

Цю відповідь дає зграя. Якщо написане є якісним, на тебе спустять зграю. Тут оцінка однозначна.
Я вчора написала пост, на ранок мала спущену з цепу зграю спеціально тренованих на гавкотню блогерів і "блогерів" з двома-трьома реальними підписниками в друзях. Читай - ботів. див. коменти, я спеціально їх не прибираю, я взагалі рідко тру коменти і пости.
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3230825296978149
Моя ранкова зграя шпарить як за методичками, практично один і той же текст, і найстрашніше звинувачення - чому ти мовчиш про ЧОТИРИ ДНІ ВМИРАВ БОЄЦЬ?
"Чотири дні вмирав боєць..." - це вчора і сьогодні тема фейсбуку. Чотири дні вмирав... - понеслось над фейсбуком після відмашки Цаплієнко. От дійсно, чому б про це й не написати?
Тому що ці чотири дні (насправді сім) люди, причетні до фронту - волонтери, військові, журналісти - ми всі писали й говорили про це. 14 липня я написала свій перший пост на тему - так що з пораненим бійцем? Коли витягнуть?
СІМ ДНІ ТОМУ
Шість днів тому.
Писали ми і говорили.
Коли пораненого ще можна було врятувати.
А не тоді, коли дали відмашку мочити всіх причетних і вимагати сатисфакції.
А не тоді, коли Цапліенко красиво розповів народу про те, що відбулось під Зайцевим.
Сім днів люди, причетні до фронту - волонтери, військові, журналісти - зідзвонювались, обмінювались повідомленнями, зводили докупи все, що знають, взнавали те, чого не знають.
І писали, і говорили у коментах і постах, так.
- А ми не знали!
- А чому ми не знали про пораненого!
лунає гул фейсбуком.
Тоді я маю до вас зустрічне запитання - а чому ви не знали?
Ви що, гадаєте, що ми взнали про цю обставину з якихось секретних джерел?
Ні, ми в більшості взнавали про цю обставину з новин, ви не повірите. І взнали сім днів тому, коли ця історія і почалась.
Сім днів у відкритих джерелах була інформація про пораненого. Я переглянула - мій перший пост про це датовано 14 липня, сьогодні 21 липня. Сім днів!
Сім днів давали скупі зведення (і навіть брифінги) про те, як його намагаються рятувати. Сім днів ми, люди, дотичні до фронту, зціпивши зуби, питались телефоном одне у одного і фейсбуком у всіх - де артилерія? Де, сцуко, вогневе прикриття, чому й для чого оце безпомічне "ми ведемо переговори..."
операція з порятунку пораненого насправді провалена. І провалена вона насправді з самого початку, з соплів командирів, а потім вже отримали фіаско "високі переговорщики", тьху. І це наша біда і наше горе - оця вихолощена наша армія, оця боязнь за власну жопу. І з цим треба нарешті щось робити, але, але, пишу я зараз про нас з вами.
Сім днів - і ви не знали?
Я вам скажу два постулата, а ви не ображайтесь вже, будь ласка.
1. ПОСТУЛАТ ПЕРШИЙ
ось є сторінка https://www.facebook.com/pressjfo.news/
Я її не терплю.
За оці військові канцеляризми, блискучий зразок військової бюрократії. За скошені від постійного замовчування і недоговорювання очі.
Але це наразі єдина сторінка, де можна взнати все про фронт. Де, за скупими рядками зведень можна прочитати все, що тебе хвилює - якщо воно тебе хвилює, звісно.
Де тихо на фронті і де зараз ескалація
Які населенні пункти обстріляно
Скільки на сьогодні маємо горя і скільки біди - тобто, скільки наразі вбито військових (і цивільних) і скільки поранено
І звідти, саме звідти я взнала про пораненого СІМ ДНІВ ТОМУ - а не з якихось секретних джерел. Секретні джерела підключаються вже потім, смикаючи військових - ну, що там, ну, на якому етапі?
Чому ви сміли не читати цю сторінку і не знати про пораненого? Як ви могли не знати відкриоої інформації про фронт - на сьомому році війни?
2. ПОСТУЛАТ ДРУГИЙ
Поранений вмирав чотири дні, почалась ця ганебна історія сім днів тому - але ні. Бо умирати цей поранений почав давно. Тоді, коли люди перестали слідкувати за сторінками військових новин. Реальних військових новин!
Коли люди почали черпати новини про фронт де завгодно, у криках розпіарених пропагандонів, у соплях чокнутих тіток, які і досі живуть реаліями чотирнадцятого року, це їхня зона комфорту, ой, не чіпайте, дайте поголоситиииииииии... а не в звичайних, часом скупих, але від цього точних, зведеннях.
І в кожного ця риска своя.
Ти припинив слідкувати за дійсними процесами на фронті місяць тому? - тож місяць тому почав вмирати цей поранений
Ти припинив слідкувати за реальними подіями на фронті рік тому? - тож для тебе цей поранений почав вмирати саме тоді
Ти припинив слідкувати за реальними подіями на фронті п'ять років тому? А навіщо, ти ж підписався на Мирослава Гая і Мартіна Бреста, ці ж точно скажуть правду (сміх в студії) - для тебе цей поранений почав вмирати п'ять років тому.
Шість років тому ти підписався на Бірюкова й Доніка (мне президент сказал: "Врать, врать, и я врал!" (цитата з Бірюкова, здається, після здачі Дебальцево) і досі ловиш кожне слово з їхніх продажних харь - для тебе цей поранений почав вмирати шість років тому.
І, щоб не бути голослівною - я знову перепрошую, але у кого сьогодні висить отаке?
Хто відмічає кожну реальну смерть і відтарабанить, хоч вночі розбуди, кількість поранених та загиблих за останній, наприклад, місяць?
І хто знає, з якого підрозділу загиблий вчора боєць?
Дякую за відповіді.
прим.
для тих, кому легше читати в телеграмі

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2475222.html.
Tags: ато, донбасс, коллективное х%№ло, луг%андония, подонки, порошенко, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments