Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

І померлих від чого в Україні записують у жертви ковіду?

Oleksandr Ruzhanskyi
ЗАРАЗ У ХАРКОВІ, В ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ №22, НА ГРАНІ СМЕРТІ ЗНАХОДИТЬСЯ
ХЛОПЕЦЬ, 39 РОКІВ.
Вже три доби він в комі під апаратом ШВЛ.
Так, він інфікований ковідом. Але, знаєте, чому він у комі? Це не ковід. Це піздець і йобана українська медицина!
На тому тижні людина була госпіталізована до 22-ї лікарні з високою температурою, кашлем і діагнозом COVID-19.
Я не знаю, за яким протоколом лікували хлопця, але треба сказати, що до цього в нього були проблеми з тиском. З іншої історії знайомої мені людини, яка в Україні теж перехворіла на ковід, мені відомо, що у нас хворим масово дають плаквеніл, який дуже погано впливає на серцево судинну систему.
Ця людина розказувала мені, що від плакавенілу їй було дуже погано: серце, тахікардія, високий тиск і так далі. Але, саме цю людину доглядали добре і компенсували негативний вплив плакавенілу іншими засобами.
Повторюся, не знаю, чи застосовували у 22-й лікарні плаквеніл, але у хлопця через декілька днів лікування стався важкий інсульт. Але головне скотство відбулося пізніше.
Оскільки у 22-й лікарні з інсультами боротися не можуть, бо вона для цього не придатна, було вирішено перевезти хлопця у яку-небудь профільну лікарню. І тут почалося.
На спеціалізованій швидкій (для заражених ковідом, а не для інсультників і сердечників) його привезли спочатку в одну харківську лікарню. (А питання медичної допомоги при інсульті - це зазвичай питання максимум декількох годин.) Він ще був у свідомості і дихав самостійно.
В цій лікарні хлопця приймати відмовилися, бо... в нього ковід! Ах же ж йобана ма! Вже 4 місяця нам пиздять з екранів, як українські лікарі героїчно і професійно боряться з коронавірусом, а така елементарна хуйня, як підготовлене місце в іншій лікарні для інфікованих на корону, але маючих інше важке захворювання, відсутня! І це Харків, де купа різноманітних, в тому числі, блатних лікарень!
Це, до речі, один з наслідків накрученої ЗМІ та усілякими інформаційними ковідопідарасами паніки - коли у лікарнях обдристане керівництво відмовляється створювати відповідні палати для лікування інфікованих ковідом, які страждають на інші хвороби.
Проте, в нашій історії це ше був не кінець. Після невдачі в першій лікарні, хлопця повезли ще в одну харківську лікарню.
Але там виявилися ще більші медичні "професіонали та герої", а попросту кажучи, кончені підараси
Бо в цій лікарні його теж приймати відмовилися (хоча можливість та умови були.) А знаєте чому? - Тут в мене просто виносить мозок! - Бо хлопець з райцентру області, а це лікарня міська і його треба везти у цей райцентр. Чи треба казати, що в райцентрах нема лікарень, де лікують на ковід і всіх везуть в Харкові, у 22-гу, звідки швидка і превезла хлопця?
Коротше, ніякі вмовляння лікарів швидкої, що людина може ось-ось померти, що в 22-й лікарні йому потрібну допомогу надати не можуть, на лікарів міської лікарні не подіяли. Зовсім.
І сталося те, що й повинно було статися. Блядь. Оскільки ця вакханалія продовжувалася майже цілий день, організм хворого без потрібного медичного втручання практично не витримав, хлопець втратив свідомість і впав у кому прямо в машині швидкої, після чого лікарі швидкої вимушені були повернутися до інфекціонки, де хлопця було покладено у реанімацію і підключено до ШВЛ...
Це реальна історія. Весь день я отримую інформацію по ній. Я поки не називаю номера лікарень, де фактично вчинили злочин не забезпечивши хлопцю необхідну і термінову медичну допомогу. Бо поки людина жива, хоча й тримається на волосині, родичам хлопця не до розборок. Але, я все знаю.
І скажіть мені, будь ласка,, від чого людина може померти в даній ситуації? Від COVID-19, чи від мерзенності української медицини і деяких українських лікарів? І померлих від чого в Україні записують у жертви ковіду?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2477718.html.
Tags: карантин, медицина, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment