Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Середній росіянин аморальний і цинічний

Igor Lutsenko
Трохи про те, чому Медведчук з його "славянскім єдінством" та інтеграцією з Росією є конкретним злом для українців.
Нижче - дані дослідження Havas за методологією Prosumer Report, проведеного в 2016 році. Всього в опитуванні брали участь майже 12 тис. Осіб з 37 країн, в тому числі і Росії.
- Середній росіянин не пов'язує поняття успіху з культурою та освітою. Близько 60% в розвинених країнах (західна Європа, північна Америка, японія корея і тп, далі - РК) вважають, що успіху неможливо досягти, не будучи культурно розвиненим, освіченою людиною. У Росії з цим згодні лише 43%.
- Середній росіянин аморальний і цинічний. Проходження моральним принципам пов'язано з щастям для 50% в РК і лише для 18% в Росії.
- Росіянин шукає щастя в матеріальному світі. Більше грошей зробили б щасливішими 92% росіян (проти 80% в середньому по світу).
- Тільки 38% росіян вважають важливим бути фізично підготовленим - проти 61% в світі.
(Як і в інших подібних опитуваннях, ми бачимо, що середній росіянин - цинічний індивідуаліст, націлений на матеріальний успіх - але не за рахунок наполегливої ​​праці, а «випадку», не схильний до сентиментальності і романтики)
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2481804.html.
Tags: коллективное х%№ло, рас
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments