Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На захисті історичного ареалу «Реп'яхів Яр»


Член нашої команди депутат Київради Кутняк Святослав разом з Юрієм Левченком спільно із місцевою громадою більше 4 років боряться за збереження пам'ятки культурної спадщини в межах вулиць Ромоданова (колишня Пугачова) та Макарівської у Шевченківському районі столиці, яка до слова знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
Забудовник за сприяння головного корупціонера Києва - Віталія Кличка поновив незаконні будівельні роботи по цьому об'єкту.

Чому саме незаконні ⬇️
▪️У відповідності до вимог національного законодавства будь-які будівельні роботи в межах історичних ареалів погоджуються із органами мінкульту. Листом № 6872/6.11.1 від 29 травня 2020 року Мінкульт відмовив забудовнику в погоджені поданої на розгляд проектної документації (див коментарі).
▪️В свою чергу Департамент культурної спадщини за нашими зверненнями виніс Припис № 234/П від 21 липня 2020 року у відповідності до якого з метою захисту та збереження пам'ятки забудовнику заборонено проводити будь-які роботи (див коментарі).
▪️ Департамент міського благоустрою в свою чергу на неодноразові депутатські звернення Святослава Кутняка анулював контрольну картку на будівельний паркан. Очікується демонтаж.
Враховуючи ряд вищезазначених порушень містобудівного законодавства проведення будь-яких будівельних робіт є НЕЗАКОННИМ.

Однак, за останні дні ми стали свідками бездіяльності поліції Шевченківського району, яка покривала незаконні дії забудовника.
Ситуація м'яко кажучи "напружена" 🔥 на ділянці присутні тітушки, мешканці та наші активісти отримують погрози, в той час як забудовник завозить важку техніку. Відтак, ми вчергове звертаємось до правоохоронних органів та органів місцевох влади - негайно припинити незаконне будівництво!

Закликаємо долучитися до боротьби всіх киян, оскільки Реп'яхів Яр - це культурне надбання та історичний ареал всього Києва!
Разом - Сила!
🔔 Запрошуємо підписатися на нашу офіційну сторінку у Фейсбуці: https://facebook.com/narodovladdia.ua
🔔 Офіційна сторінка голови партії «Народовладдя» Юрія Левченка - https://facebook.com/Y.V.Levchenko/
🤝 Долучитися до нашої команди, допомогти в будь-який спосіб (агітувати, бути членами виборчих комісій, тощо), можете заповнивши цю анкету: https://bit.ly/35GPQM4
💡 Також звертаємо Вашу увагу на те, що ми абсолютно незалежні від будь-яких олігархічних кіл і не маємо жодних корупційних надходжень (і так буде завжди!), тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://levchenko.in.ua/donate/

#Київ #Татарка #Народовладдя
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2486479.html.
Tags: #Народовладдя, #Татарка, беспредел, київ, кличко, подонки, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments