Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Отже з одного боку "йа помню йа гаржусь", з тіньового боку - "я прячю я стижусь"

Алі Татар-заде
московитський "Меморіал" подав ходатайство в спецслужби і архіви видати їм повний перелік членів "сталінскіх троєк", тобто конвеєрів розстрільних вироків.
Московитський же суд відмовів - "це може містити персональні данні, треба кожний раз запитувати згоду родичів і нащадків".
Отже з одного боку "йа помню йа гаржусь", з тіньового боку - "я прячю я стижусь". Жити в "сталінскіх квартірах" можна, а виставляти ім'я дєда, який отримав ту квартиру за участь в розстрілі - не хочеться; краще нап'ялити патрет того дєда на палку - а шо, він же мабуть по вухи в орденах - і пройтись з ним "бесмертним полком".
Окремі питання є до Меморіалу. У вас був цілий Єльцин, епоха - роби шо хош. Якби ви подали запит тоді, то в вас була б вже зовсім інша еліта - як мінімум, вичищена від тих членів "тройкі", а це сотні тисяч людей плюс всі ці тварюки чудово розмножалися і відклали багато ікринок та лічінок. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2490950.html.
Tags: история, левые, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments