Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Алі Татар-заде · чистоплюйства пост

Алі Татар-заде ·
чистоплюйства пост. Вчора в Менську мітинг опозиції, ну мало що весь по рускі, що Ціхановская навіть не переходила на біларуську. Але меседжі! Це ж якийсь вибачайте на слові Хабаравск
- Ми нє рєвалюция! Ми нє майдан! Ми проста протів фальсіфікациі, ми проста за чесниє вибари, протів праізвола властєй і нізаконних арєстав. Майдан - нєт, Майдан вигадєн однаму толька Лукашенка.
І один біларуський інтелектуал: "Нє, це не революція, це біларуський Вудсток. Люди усміхнені, розслаблені, приходять родинами, дружніми компаніями" - і звідси висновок: "ні, це не Майдан". А що ти тоді знаєш про Майдан? розіп'ятого мальчіка?
Ну ладно Хабаравск, але ж це Менськ. Вотчина Всеслава Чародія, іже родішася от волхвованія. А отак подивитись і можна подумати що це мітинг десь в глухій Масковії.
===
Taras Vasyliev
Зрозуміти їх можна. Слова "майдан" і "революція" у підросійському просторі під жорсткою цензурою. Коли вже станеться майдан, тоді в процесі або після все правильно назвуть. Але, думаю, що або майже нічого не буде. Як завжди було у Білорусі. Влада Лукашенка за допомогою Кремля перетисне протести. Влаштує добре відомі провокації масових заворушень. Або ж Кремль спробує зробити аншлюс Білорусі. Про другий сценарій я бачив вчора інформацію з російських джерел.
У другому сценарії білорусам треба буде жорстко протистояти і наймовірніше воювати. Чи є в них армія?! Мирна перемога опозиції і вихід з ОДКБ виглядає дуже фантастично.
Проміжний сценарій теж якось так можливий. Якщо Лукашенко піде на поступки, випустить політв'язнів, поверне Конституцію 1994-го року так, що опозиційні партії будуть у парламенті...
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2494570.html.
Tags: беларусь, коллективное х%№ло, майдан, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment