Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

КНР відміняє цьогорічні парламентські вибори у Гонконзі – та згортає парламентаризм взагалі

Артур Харитонов
КНР відміняє цьогорічні парламентські вибори у Гонконзі – та згортає парламентаризм взагалі
Декілька днів тому з маріонеткового уряду Гонконгу дійшли перші плітки про те, що Керрі Лем, голова адміністрації, оголосить про перенесення виборів. Однак, у активістських колах такий сценарій обговорювався з моменту спалаху китайської інфекції в Ухані.
У п’ятницю було повідомлено офіційно: вибори до Законодавчої ради Гонконгу скасовуються як мінімум на рік, без конкретної дати. Офіційна причина: коронавірусна пандемія.
Тут треба уточнити, що наразі на 7-мільйонне місто мається трохи більше 1000 активних випадків. Тобто, де-факто, - це взагалі не є проблемою для проведення виборів.
Інша причина – переживання Керрі Лем через страждання гонконгських заробітчан на території КНР, що «можуть не приїхати додому, аби проголосувати через локдаун».
Що більш важливо: КНР створює величезні конституційно-правові лакуни для нівелювання останнього форпосту свободи – 35 парламентських місць (з 70 загальних).
Застосувавши свої виключні права на перенесення виборів, Керрі Лам заявила, що тепер «гадки не має», як бути з роботою парламенту. Адже за конституцією Гонконгу парламент має працювати чітко у термін, передбачений законом, тобто рівно 4 роки.
Тому – увага – вона передає це питання до уряду КНР, де легіслатурним процесом для Гонконгу буде займатися прямо китайський квазі-парламент. Круто, так? На рік позбавити Гонконгу власних депутатів, аби тисяча однакових комуністів вирішували долю демократії вже напряму.
Тобто Гонконг опиняється в ще гіршій ситуації: повністю без продемократичних депутатів та під прямим контролем КПК і Пекіну, які 100% розпочнуть вносити зміни у демократичне законодавство, аби підігнати Гонконг під материкові лекала якнайшвидше. Ми ж знаємо, як працює турборежим.
І це все – паралельно з масовою дискваліфікацією топ-демократів та початком політичних переслідувань гонконгських лідерів у екзилі.
Безумовно, що на цей крок Пекін пішов через максимальну підтримку демократів на неофіційних праймеріз, адже їхня перемога на 35 вільних від комунізму округах була гарантована народною підтримкою. Відтепер же єдиним представницьким органом Гонконгу залишаються районні ради з символічним колом повноважень.
Єдине, що тішить, жоден адекватний світовий уряд не буде толерувати політично-коронавірусну істерію маріонеткового уряду Гонконгу. І це стане новим стимулом для введення санкцій проти комуністичного Китаю.
Бо невідомо, чи буде у 2021 році Гонконг взагалі: після гібридної анексії, ліквідації парламентаризму та повної підконтрольності комуністам, яких на тій землі ніколи не було з моменту заснування Гонконгу британцями.

На фото Керрі і її друг Сєрьожа, ще один любитель анексій та гібридних воєн.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2496559.html.
Tags: беспредел, гонконг, китай, левые, подонки
Subscribe

 • Diana Makarova · Я розкажу вам про урок.

  Урок, який дали дві маленьких дівчинки майже шістидесятирічній жінці, що годиться їм в бабусі. ... дівчатка ці прийшли до Ф.О.Н.Д.у разом з батьками.…

 • Вірте абсолютно, країні так потрібна наша віра

  Diana Makarova Ми і самі не віримо ще достеменно у наші перемоги, правда? Надто жорстоким був удар, надто малими ми самі собі здавались порівняно з…

 • Andrii Klymenko · Важливе уточнення!

  Вчора багато ЗМІ опублікували повідомлення на тему "Росія продовжує експортувати нафту в ЄС через порти попри санкції". Це неправда. Ніяких санкцій…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments