Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сполучене Королівство та Японія заявили про повну солідарність у боротьбі за свободу Гонконгу

Артур Харитонов
⚡️ Сполучене Королівство та Японія заявили про повну солідарність у боротьбі за свободу Гонконгу. Про це стало відомо після зустрічі міністрів закордонних справ у Лондоні, вперше після початку китайської пандемії.
Це надважливий меседж для України, для якої підтримка G7 та конкретно лідерів продемократичного спротиву - США, Британії та Японії - є життєво важливою.
Якщо Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine не припинить гратися в сліпого і буде надалі виконувати злочинні вказівки прокитайських лобістів, ми можемо втратити довіру ключових союзників у питанні визволення самої України.
От так неочікувано (ні) Гонконг став частиною й української адженди.
Україна має бути чистою від китайського комунізму. Як і від комунізму взагалі. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2503972.html.
Tags: гонконг, китай, левые, україна, япония
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments