Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Andrii Klymenko · Як українська демократія таки проростає в окупованому Криму

Тут в окупованому Криму такі, значить, політичні ігрища відбуваються (як розповідають наші джерела😎)... Карочє, гауляйтер вже давно пересидів і набрид всій Москві. Бо не може зупинитись - самі розумієте в чому: у неуклінному та старанному освоєнні мільярдів з держбюджету.
І йому знайшли заміну. Взяли чиновника з Красноярська (мол, схожі кліматичні умови) та з досвідом замміністра по Північному Кавказу (тут ващє все схоже) та поставили спочатку т.в.о гауляйтера в Севастополь. Щоб специфіку Криму трохи зрозумів та пригледівся. Але має той тов. Развожаєв пройти випробування "виборами" губернатора, що 13 вересня...
І тут згадав кримський гауляйтер вільну демократичну Україну, де можна було вести міжпартійну політичну боротьбу. Ну й домовився з Жиріком: я, мол твого чєлавєчка підтримаю на Севастополь, давай завалимо цього сибірського, бо він в Севастополі вже земельки накрав 🙂 Читайте 🙂
Ні, нікуди не поділися українські демократичні звички 🙂 Проти Царя-батюшки пішов гауляйтер. Йому б зупинитися, стати струнко, написати заяву на пенсію, віддати гроші... Царю поклонитися, попроситися на Чукотку...
======
Вибори в окупованому Севастополі: з інтригою, але без сенсацій

Т. зв. "голова" окупованого Крыма Аксьонов продовжує активні заходи із протидії зростанню політичних амбіцій т. зв "губернатора" анексованого Севастополя Развожаєва.

За інформацією, отриманою з надійних джерел т.зв. «Уряду Криму», команда Сергія Аксьонова продовжує активні заходи із протидії зростанню політичних амбіцій Михайла Развожаєва, який розглядається Москвою) у якості перспективної заміни Аксьонову.

Так, на початку липня п.р. «керівник» окупованого Криму встановив контакт з керівництвом партії ЛДПР. Метою цього зібрання було об'єднання зусиль з протидії «кандидату від влади», сприянню кандидату в "губернатори" Севастополя від ЛДПР, а також використання керівництва ЛДПР для проведення інформаційних атак проти Развожаєва на рівні органів державної влади РФ.

За інформацією джерел під час візиту до м.Сімферополь депутата Державної Думи РФ від ЛДПР Олександра Курдюмова Аксьонов обговорив проблемні питання вересневих перегонів у м.Севастополь та заявив щодо максимального сприяння кандидату від ЛДПР – керівнику Севастопольського відділення ЛДПР Іллі Журавльову.

Під час кулуарної бесіди, Аксьонов поінформував Курдюмова деякими аспектами корупційної діяльності команди Развожаєва, зокрема розкрадань під час реалізації федеральних цільових програм та «освоєння міського бюджету», проведенні фіктивних тендерів та захоплень земельних ділянок у береговій зоні.

У свою чергу, О.Курдюмов пообіцяв розглянути вказані факти на засіданні думських комітетів.

За даними джерел, можливе підключення до кампанії з дискредитації М.Развожаєва.

О.Курдюмова може у найближчій перспективі відобразитись на апаратній вазі М.Развожаєва та його намірах очолити Крим.

Жителі окупованого Криму прийдуть на виборчу ділянку 13 вересня.

https://www.blackseanews.net/read/166798
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2505628.html.
Tags: вибори, крим, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments