Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

... сьогодні на арені знову група під кодовою назвою "Домбровська і Ко"

Diana Makarova
БРАТЦІ, Я ЗНАЮ, ЩО БАГАТО ТЕКСТУ, АЛЕ ТРЕБА ДОСКОНАЛЬНО ВСЕ ВИКЛАСТИ, ПЕРЕПРОШУЮ
Волонтери, а надто фронтові волонтери України за роки війни давно пройшли шлях стану від:
- Давайте не виносити сміття з хати, не будемо говорити про паршивих овець в нашій стайні, бо це кидає тінь і на нас.
до:
- Про гидоту, що затесалась в ряди волонтерства заради власної наживи говорити треба. Голосно й відкрито, бо якщо ми будемо прикривати цих аферистів, це кине тінь на самих нас.
І це позиція правильна, я вважаю, особливо коли вона стосується такого поняття як ВОЛОНТЕРИ-АФЕРИСТИ. Вірніше, аферисти, які прикриваються званням волонтера. Тут українське волонтерство вже двно не мовчить, але ж толку...
... сьогодні на арені знову група під кодовою назвою "Домбровська і Ко"
Чому група - бо сама Анна Домбровська, про яку багато й часто обурено говорилось, тут лише візитівка. Така собі дівчинка, яка героїчно захищає Україну. Така собі маленька росіянка, яка прибула біженцем до України і працює, не покладаючи зусиль, на потреби українського фронта.
Насправді ж до групи входить певна кількість росіян-біженців, якщо зазирнути до скрінів та поста-сабжа, стане зрозуміло, що ці біженці - професійні попрошайки.
Але ж якби все було так просто.
Насправді у волонтерів фронта давно є підозри, що група Домбровська-і-хто-там-з-нею-читай-пост працює у фронтових рейсах з однією метою - прослизати на позиції, фотографувати, знімати відео, часто прихованою зйомкою - а також іноді давати в мережі пости дуже дивного змісту. Змісту, з якого ворог досить легко може взнати кількість поранених та загиблих, а також скоригувати свій вогонь.
Ви скажете:
- Так СБУ ж! Так контррозвідка ж! Так прокуратура, врешті-решт!
По Домбровській і Ко неодноразово звертались і до СБУ, і до Департаменту контррозвідки. Всі ці таємні служби одразу видають своє глибоке занепокоєння, приїздять на позиції, забирають Домбровських і...
... і ті наступного ж дня виникають на нових позиціях.
Здивується цьому лише той, хто ще вірить в роботу наших славних служб. Більшість же давно знає, що і в СБУ, і в контррозвідки носи правильно заточені лише на один запах - запах грошей. Ну, а щоб довести в прокуратурі мошенницькі дії групи - треба, мабуть, щоб геть усі, хто висилав Домбровській гроші, одночасно написали заяви до прокуратури. Сіє неможливо. Ще й з тієї причини, що ті, хто висилає гроші Домбровській, питань до неї не мають.
Не мають вони також і звітів за витрачені гроші. У Домбровської не прийнято звітуватись. Ну, але що тут казати - лох не мамонт, лох не вимре.
А з прониканням на позиції треба щось робити. Вам не здається?
Також пора б запитати у військових, які допускають на позиції цих росіян і дозволяють їм зйомку. Але тут достатньо діалогу з одним з таких військових:
- Не переймайтесь, на позиції не допускаємо.
- Молодці. Ну, так інші допускають. Свідків безліч. І ви, як військовий українських сил, та ще й командир, як я розумію - мусили б насторожитись. Але ні. Ви відмахуєтесь - мовляв, нехай СБУ розбереться, неначе не знаєте, як в нас працюють і СБУ і Департамент К. А чому так? Чому вас це не насторожує? Майно очі застить?
- Так, вузлові турнікети на кожну роту очі застять.
- Класика жанру - мета виправдовує засоби. Так дзвоніть тоді одразу сепарам, чого вже там. Вони й заплатять більше. Нащо вам посередники?
На цю пряму пропозицію наш військовий нічого не відповів. Але позиція зрозуміла.
Сьогодні й вчора питання по Домбровській підняли (знову!) ряд волонтерів, у чиїй роботі для фронта сумніватись не приходиться.
Анна Корницкая
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=816912515720137&id=100022041880409
Юрий Бондар (Юрій Бондар)
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2774167762828921&id=100007071728288
Борис Пелех
https://www.facebook.com/Peleris/posts/3401207206602654
Питання піднято з приводу нових чергових списків потреб для українських підрозділів сумою на майже 300 тис грн!
Щоб було зрозуміло - такі потреби можуть виникнути разом у всього фронту в разі активних бойових дій по всьому фронту, до того ж якщо державне забезпечення та забезпечення інших волонтерів раптово припинилось.
Чи ж треба говорити, що жоден з медичних фронтових волонтерів такі потреби НЕ ПІДТВЕРДЖУЄ?
Я ж ще раз надаю результати чергового колективного розслідування по Домбровській, зроблені силами фронтових волонтерів два місяці тому
https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3108860295841317?__tn__=-R-R
В усіх постах крім тексту та скрінів дуже рекомендую читати коменти. Там присутня така кількість волонтерів - справжніх, дієвих волонтерів! - що не звернути увагу на це колективне обурення вже складно.
Служба безпеки України - просимо до дії. Принаймні до прочитання.
А наших добровільних донаторів фронта та волонтерів просимо до репостів. Будь-якого посту з представлених. Там скрізь у коментах обурення волонтерів УКРАЇНИ
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2506833.html.
Tags: ато, коллективное х%№ло, леді діана, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment