Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Міністерство фінансів України відмовило у запиті Данила Гетьманцева розпочати перемовини з АБІІ

Артур Харитонов ·
⚡️ Міністерство фінансів України відмовило у запиті Данила Гетьманцева розпочати перемовини з АБІІ – китайською комуністичною версією МВФ!
Оскільки Данило Олександрович, нинішній голова профільного комітету ВРУ, був моїм викладачем на юридичному факультеті, мені не дуже приємно писати цей пост. Однак, коли мова йде про політику та національну безпеку України, не може бути ніяких особистостей.
Найгіршим, що можна запропонувати Україні зараз – це розпочати співпрацю з головною комуністичною фінансовою машиною – Азійським банком інфраструктурних інвестицій, яка була створена Пекіном як альтернатива МВФ.
Свою діяльність АБІІ розпочав у державах з найслабкішими демократіями, зокрема у Південно-Східній Азії та Африці, виділяючи величезні кошти на інфраструктурні проєкти без особливих зобов’язань – повну лояльність КПК та сдачу певної частини суверенітету (як це особливо прослідковується в Африці).
КНР ніколи не приховувала, що АБІІ має більше політичного сенсу, а не економічного, адже головна мета Банку – нанести удар по першості США та Японії на світовій фінансовій арені (https://bit.ly/30KTHqJ).
Показовим є й те, що США, Мексика, Японія не розглядають можливості вступу у прокомуністичну структуру. Атакож наша Балтійської сім’я (Литва, Латвія та Естонія), що відмовилась вступати разом з деякими іншими державами І, звісно, Тайвань.
Так, є факт: наразі 102 держави є членами АБІІ. Активна участь демократичних держав стала можливою на хвилі росту КНР у 2015 році (https://bloom.bg/31w6XhW).
Тоді не йшлося про глобальну ізоляцію КНР та нову Холодну війну, Гонконг усе ще був вільним світовим центром, Цай Івень не перемогла на виборах у Тайвані та здійснила «тайванську мрію», фактів геноциду уйгурів було менше, а в США тільки йшли вибори після Обами. Це був старий світ до китайського коронавірусу з умовно поміркованою КПК.
Україні повезло: можливо це було свідоме рішення Порошенка, можливо – щось інше, однак ми стали одними з не багатьох держав, що не потрапили до китайської пастки. Таким чином, КПК не може напряму регулювати внутрішню політику України, а китайські лобісти не в праві вриватися в кабінети чиновників, аби диктувати власні правила гри.
Таким чином, Україна була і є на стороні МВФ, США та Японії. Глобальних гравців, які є також нашими найближчими союзниками.
Пропозиція розпочати перемовини про «інвестиції» з АБІІ є прямою загрозою національній безпеці України, а також плювок в обличчя держав, які сьогодні обороняють світову демократію від Комуністичної партії Китаю. 2020 – це не 2015, і перспектива АБІІ досить скоро стане примарною й для демократій, що набули там членства: це питання лиш часу, коли співпраця буде припинена.
Я хочу вірити, що пропозиція Гетьманцева, є просто помилковою. Бо інакше – це фактична здача українських інтересів: не всі легкі гроші є легкими по факту.
Позицію Мінфіну залишається лиш похвалити. Вона сильна та професійна! Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2510610.html.
Tags: гонконг, китай, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment