Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Міністерство фінансів України відмовило у запиті Данила Гетьманцева розпочати перемовини з АБІІ

Артур Харитонов ·
⚡️ Міністерство фінансів України відмовило у запиті Данила Гетьманцева розпочати перемовини з АБІІ – китайською комуністичною версією МВФ!
Оскільки Данило Олександрович, нинішній голова профільного комітету ВРУ, був моїм викладачем на юридичному факультеті, мені не дуже приємно писати цей пост. Однак, коли мова йде про політику та національну безпеку України, не може бути ніяких особистостей.
Найгіршим, що можна запропонувати Україні зараз – це розпочати співпрацю з головною комуністичною фінансовою машиною – Азійським банком інфраструктурних інвестицій, яка була створена Пекіном як альтернатива МВФ.
Свою діяльність АБІІ розпочав у державах з найслабкішими демократіями, зокрема у Південно-Східній Азії та Африці, виділяючи величезні кошти на інфраструктурні проєкти без особливих зобов’язань – повну лояльність КПК та сдачу певної частини суверенітету (як це особливо прослідковується в Африці).
КНР ніколи не приховувала, що АБІІ має більше політичного сенсу, а не економічного, адже головна мета Банку – нанести удар по першості США та Японії на світовій фінансовій арені (https://bit.ly/30KTHqJ). Read more...Collapse )
Позицію Мінфіну залишається лиш похвалити. Вона сильна та професійна! Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2510610.html.
Tags: гонконг, китай, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment