Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Serhiy Dibrov · ПРО КОРОНАВІРУСНУ УЗУРПАЦІЮ

У вівторок буду модерувати, сподіваюся, цікаву zoom-дискусію стосовно правозахисних аспектів нашої боротьби проти коронавірусу. На дискусію запросили цікавих учасників з правоохоронних, а також державних та недержавних правозахисних інституцій.
Враховуючи обмежений час конференцій, мою точку зору я, як модератор, викласти не встигну. Тому вирішив законспектувати її тут.
Вона дуже проста. В аспекті прав людини проблеми, звісно, є. Їх досить багато, і вони різні Проте всі вони мають спільні причини.
Перша причина: суцільне свавілля та безкарне ігнорування (навіть не порушення, а повне ігнорування) вимог закону.
Друга причина: узурпація (захоплення) групою осіб влади і повноважень, що за законом належать Державній санітарно-епідеміологічній службі, і певних повноважень, що за повноважень, що за законам належать Президенту, Верховній Раді і місцевим радам.
Так, звісно, друге є наслідком першого. Проте я розділяю ці речи, тому що те, що коїться зараз, спричинено не лише узурпацією.
Наразі є повністю узурпованими повноваження Головного державного санітарного лікаря України, головних державних санітарних лікарів областей, міст, районів. Жодним чином не дотримується передбачена законодавством процедура ухвалення рішень з питань протидії інфекційним хворобам. Система, яка передбачена законом, яка була створена саме як інструмент генерації та реалізації науково обґрунтованих епідеміологічних рішень та протиепідемічних заходів, була цілеспрямовано зруйнована.
Був оголошений “карантин” і встановлено обмеження прав людей (навіть до влаштування де-факто домашнього арешту в позасудовий спосіб для здорових людей), що за законом можливо лише у разі оголошення надзвичайного стану, тобто за рішенням Президента та ВР.
Залишаються узурпованими повноваження місцевих рад з питань захисту від інфекційних хвороб. За законом вони і лише вони, і лише за поданням фахівця (головдержсанлікаря) мають право встановлювати обмеження господарської та іншої діяльності з метою протидії розповсюдженню інфекційних хвороб. І виключно сесії місцевих рад можуть встановлювати обмеження, за порушення яких накладаються штрафи.
Все інше — наслідки.
І те, що протиепідемічні заходи планують і влаштовують всі, хто завгодно, окрім епідеміологів, з відповідною “ефективністю”;
і те, що людей в неконституційний спосіб обмежують в правах;
і той занепад економіки, що ми наразі маємо;
і тисячі протоколів по “порушення правил карантину людей” на божевільні суми, які повернулися до поліції з судів з жовчними коментарями;
і ці конфлікти між центральною та місцевою владою, що зараз спостерігаємо по всій країні...
— все це, і не тільки, є наслідками цього беззаконня та узурпації.
І не треба мені казати, що все це було через якусь “революційну доцільність” чи то “епідеміологічну”. Воно навіть на “крайню необхідність” в термінах Кримінального кодексу не тягне.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2511074.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебилы, карантин, менты, мировое правительство, подонки, україна
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Тільки Ківу нехай кудись закриють

  Diana Makarova Мене страшенно люблять божевільні. Вони ідуть на мене як зомбі, і руки тягнуть, щоб доторкнутись. І починають говорити. І це капець, і…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments