Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Війна навчань» в Чорному морі: новий дуже небезпечний етап

Andrii Klymenko
#Морські_загрози_2020 (67) -- 21-22 липня 2020 року виник небезпечний інцидент між кораблями Sea Breeze-2020, що перебували в північно-західній частині Чорного моря, а між захопленими РФ вишками Голіцинського, та Архангельського та Штормового морських родовищ газу на українському шельфі, та кораблями Берегової охорони та Чорноморського флоту РФ. Військові проявили витримку та не змінили планів навчань. Але причини виникнення цього інциденту потребують негайного розслідування та міжнародного реагування. Бо це – черговий крок до осінньої війни на Чорному морі.

«Війна навчань» в Чорному морі: новий дуже небезпечний етап, про який не можна мовчати21-22 липня 2020 року, під час проведення україно-американських міжнародних військово-морських навчань Sea Breeze-2020, у Чорному морі відбулася подія, про яку повідомили багато ЗМІ, але особливого розголосу під час сезону всесвітніх літніх відпусток вона не набула.

Віддамо належне витримці військових. Між тим, це абсолютно новий етап гібридної (поки що гібридної) війни на Чорному морі.

Саме тому Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень» та BlackSeaNews спільно з іншими фахівцями «Морської експертної платформи» вирішили детально розібрати цей небезпечний інцидент.
...
Повністю - https://www.blackseanews.net/read/166696

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2514354.html.
Tags: #Морські_загрози_2020, крим, подонки, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments