Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Люди на повному серйозі вважають, що народ ніколи і нічого не вирішує

Кучно пошло... См еще и https://don-katalan.livejournal.com/2538505.html
======
Вячеслав Ільченко
Народ, я вам один умний вещ скажу, тільки ви не абіжяйтесь (с)
Всі ці роки нашу країну грабували, нагло фальсифікували вибори, спритно приватизовували протести, приводили до влади "нові обличчя" - і особливо зверніть увагу - одночасно проводили політику відсутності взагалі будь-яких покарань всіх, винних в розкраданні країни. І ніхто - підкреслюю - ніхто не проводив реального аудита рішень та законів, прийнятих попередниками.
Так от, все це робилось в тому числі із простою метою: щоб в будь-який момент можна було ткнути пальцем в Україну, і високочоло сказати:
- бачите, до якого хаосу і бідності призводить демократія?
- бачите, хто приходить до влади в результаті виборів?
- бачите, як рвуть і знищують країну, де громадяни майданили?
- хочете, щоб було, як в Україні?
Не хочете? Тоді терпіть! Чекайте, поки настануть "опр. историч. и соц. условия для смены общ. формации". В дужках додам - що вам ніколи не скажуть, коли ці умови наступлять. Дураки вони, чи що, вам Юрьєв День дозволяти? Завжди будуть казати, що "наступне покоління точно буде жити при комунізмі" - старше покоління згадає резолюції з'їздів КПРС на цю тему.
Навіть якщо б'ють смертним боєм - все одно мовчіть та терпіть. Все це змова і заговор. Якщо б'ють - значить, так треба, не вашого ума справа запитувати.
Мені надзвичайно шкода, що зараз в стрічці я у багатьох людей читаю оце все, що я вище написав. Це може свідчити, що все-таки суб'єктність нашим народом втрачена і у людей втрачене взагалі представлення, що така суб'єктність можлива. Люди на повному серйозі вважають, що народ ніколи і нічого не вирішує. Все вирішують закулісні торги та "оккультно-фінансові групи".
Ну так чого ж ви тоді на Зеленського нарікаєте і на те, що він плювати хотів на народну думку і протискає всі закони на користь транснаціональних корпорацій? А до цього на Порошенка чого нарікали? А до того - на Януковича?
Вони діяли рівно так, як себе і повинен вести справжній диктатор. А що не у ваших інтересах - так хто сказав, що диктатор повинен обов'язково діяти в інтересах народу, який його владу легітимізував своїм мовчанням і терпінням?
Він діє в інтересах суб'єктних гравців, а народ же нічого не вирішує - його справа мовчати і терпіти, а то гірше стане.
П. С. Цікаво, а ви помітили, що пост - про Україну? Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2522246.html.
Tags: ахметов, вибори, мажоры, майдан, медведчук, подонки, порошенко, прдоны, фирташ
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments