Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В мене питання до чокнутих, які так і не зрозуміли свого кумира і ліплять з нього ікону, яку "вбили"

Мар'яна П'єцух
Побачила в срачах щодо героя Андрію Кузьменку цитування з свого древнього інтерв'ю за 2004 рік. Про те, шо він за Януковича, і він не проститутка.
Тоді він приїхав у Львів в рамках туру за Януковича. Я спитала в когось з піарщиків туру за кулісами, чи можна записати інтерв'ю для Поступу.
Він пішов, вернувся і спитав моє прізвище. Я сказала. Пішов і знов вернувся і сказав, що Кузьма мене чекає в автобусі. Він сидів на бамбетлі і пильно дивився на мене. Вже за 2 хвилини розмови я зрозуміла, чому мене запросили.
Він прочитав мій репортаж тижнем раніше про концерт такого ж туру в Рівному. Де була моя цитата, шо Скрябін з виборів до виборів уже здобув імідж політичної проститутки
Його це вкрай зачепило. Наша розмова була не тривала (за посиланням, на скриншоті вже кінцівка), де я почула, що це я проститутка.
http://postup.brama.com/usual.php?what=31163
Але я таки почула, що мене найбільше цікавило, чи він за Януковича чи це просто така доля артиста. Він сказав , шо за Януковича, бо діти в Ющенка розмовляють російською, щоб його ідеалізувати.
Тоді я, звісно, вийшла з автобуса під враженням, шо, ну блін, як можна бути за зека Януковича. Мені тоді було 23 роки.
Більше того, це інтерв'ю вийшло на розвороті з моїм інтерв'ю з Олегом Скрипкою, якого я спіймала вже в Києві, який тоді виступав за Ющенка. І доволі не підлабузницьки це аргументував.
Зараз мені 38, юнацького максималізму в мене не лишилось ні грам, з'явився досвід і цинізм.
Але я досі вважаю, що направо на ліво виступати на виборах це не альо, бо це відповідальність за голос того, хто повівся на підтримку кандидата своїм кумиром. А якщо єдина можливість заробити - це вибори, то поганий значить це артист.
Хоча Кузьма тоді пояснив, що, мовляв, це не про заробіток, а про віддяку Таврійським іграм, які колись йому допомогли. Але затявся через критику в свій бік так, що ляпнув, що дійсно підтримує Януковича, хоча це і виглядало нещиро.
В мене взагалі немає зараз жодних питань до Кузьми, бо мені 38 років і ж досвід, і цинізм.
В мене питання до чокнутих, які так і не зрозуміли свого кумира і ліплять з нього ікону, яку "вбили", проти чого сам би Кузьма протестував і крутив пальцем біля скроні.
http://postup.brama.com/usual.php?what=31163

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2525949.html.
Tags: вибори, дебилы, история, майдан, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment