Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Якщо всі вийдуть, стане зрозуміло, скільки з них не повернулося додому

Олександр Піддубний
За часів Порошенка я спілкувався з високим посадовцем українського МЗСу. Не тегатиму без дозволу, але він розповів, що після викрадення в Білорусі Павла Гриба наші дипломати були налаштовані на жорсткі дії проти режиму лукашенка, але «не було політичної волі». Тобто «пєрвьій», він же ж «сивочолий гетьман» не хотів псувати взаємини з бацькою заради якогось там українця (якого, до речі, в Україну повернув вже не «пєрвьій»). І ось, ми бачимо як нині Київ відкликав посла в Білорусі після відвертого плювка луки з видачею вагнерівців москві. Яка, на вашу думку, тут мораль?
===
Дмитро Гнап
Лукашенко не поспішає випускати із тюрем затриманих протестувальників. Хоча, такий крок частково заспокоїв би суспільство. Чому не випускає? Ясно чому.
Якщо всі вийдуть, стане зрозуміло, скільки з них не повернулося додому. Тобто, зникло безвісти. Що, у лукашенківській Білорусі майже тотожно жорстокому вбивству. Чимало політичних суперників Лукашенка "зникли без вісти". Тобто, були викрадені і вбиті його підручними. А потім, тіла жертв були знайдені у густих білоруських лісах. Або спалені у мінському крематорії.
Політик Гончар, міністр Захаренко, бізнесмен Красовський, журналіст Завадський - це імена лише найвідоміших публічних критиків Лукашенка, які зникли без вісти і вважаються мертвими. Скільки зникло менш відомих людей - важко навіть уявити.
Під час нинішніх протестів зникло без вісти 92 людини. Таку цифру наводять правозахисники. І, роблять висновок, що кількість жертв серед протестувальників, насправді може бути набагато більшою. Ймовірно, тому режим і не поспішає всіх випускати на волю. Досі утримуючи у СІЗО кілька тисяч людей.
"Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде!" - кинув Лукашенко сьогодні у обличчя людям. Він знає, про що каже. З крісла президента він має великі шанси пересісти на тюремну лаву. За численні замовлення вбивств політиків і звичайних громадян.
Зважаючи на те, що у Білорусі досі існує смертна кара, його слова: "нові вибори - лише через мій труп", вже не здаються блефом. Тримайтеся, сябри! Дуже сподіваюсь, що цьому виродку недовго лишилось царювати.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2526137.html.
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment