Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

топ-чиновники звинувачують Сі у «перетворенні КНР на ворога людства»

Артур Харитонов
⚡️ Інсайд з Компартії Китаю: топ-чиновники звинувачують Сі у «перетворенні КНР на ворога людства» та тікають з держави
Коли Сі Цзіньпін захопив владу у 2012 році, він обіцяв, що «не стане другим Горбачевим». Так і сталося: він не тільки не став останнім совєтським окупантом, але й зробив усе, аби обійняти посаду нового Гітлера, випереджаючи Путіна за кількістю міжнародно-правових правопорушень і геноцидів.
Останній тиждень азійські та міжнародні медіа обговорюють розгортання масштабного конфлікту всередині КПК, яка історично ніколи не була монолітною, однак з узурпацією влади Сі відносні «помірковане» та «ліберальне» крила Компартії втратили свій вплив та поглинулися новим агресивним наративом китайських комуністів.
Однією з тих, хто вирішила ризикувати життям заради здорового глузду, стала Чай Ся – 67-річна професорка вищої партійної школи, раніше наближена до верхівки комуністичної диктатури. Як передає Taiwan news, жінка публічно виступила проти Сі, звинувачуючи його у «вбивстві держави». Окрім цього, вона заявила, що все більше людей бажають назавжди полишити КПК через «перетворення партії на зомбі».
Через погрози КПК для неї та її сім’ї, панянка змогла втекти з комуністичної держави та знайти прихисток у США.
Ситуація напружилася у червні, коли до публічного простору потрапили «плівки» з її голосом, де Чай заявила невідомій групі осіб, що Постійний комітет КПК має негайно позбутися Сі, аби врятувати Китай, що став «ворогом для всього світу».
Спочатку Чай відмовлялася давати коментарі міжнародним виданням, зокрема the Guardian, однак 18 серпня вона зв’язалася з редакцією та заявила, що «здобула свободу слова та дій», і є готовою розповісти правду.
За її словами, агресивна політика Сі породила швидко зростаючий спротив усередині КПК, особливо серед партійців 50-60 років. Останньою краплею став повний провал КПК щодо китайського коронавірусу, який призвів до небаченої світової кризи – через брехню еліти Компартії. Зокрема, вона підтвердила, що Сі як мінімум півмісяця приховував від світу правду про глобальну небезпеку задля власної вигоди.
Наразі відомо, що Чай була публічно виключена з партшколи, позбавлена державних бенефіцій та пенсій. У разі повернення до КНР вона та її родина будуть негайно заарештовані, та, найбільш вірогідно, страчені.
Незважаючи на величезну повагу до такий людей, як пані Чай, КНР за Сі перетворилася на криваву гідру, і для порятунку материкового Китаю – як демократичний спротив, так і міжнародна спільнота, - мають об’єднатися для повного очищення від Компартії Китаю.
Істина – у тотальній декомунізації та реабілітації величезної спадщини Лю Сяобо та всього руху площі Тяньаньмень, що залишили нащадкам сотні праць, аби попередити китайський Рейх.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2529656.html.
Tags: китай, левые
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments