Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

звертає увагу, кого саме Василь Васильович вибрав своїми рупорами

Volodymyr Boiko ·
У соцмережах шириться вміла роздмухувана істерика з приводу провалу спецоперації з затримання членів російської приватної військової компанії «Вагнер», яку, начебто, проводила СБУ і яка зірвалась через те, що глава держави Андрій Єрмак «злив» інформацію своїх хазяям з російської спецслужби. Сліпому видно, що ініціатором цієї кампанії є колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба. Але звертає увагу, кого саме Василь Васильович вибрав своїми рупорами.
По-перше, Бурба залучив легендарного пройдисвіта Євгена Шевченка, який нині представляється як «таємний агент НАБУ» і який розпочинав свій похід у політику з посади водія найвідомішого українського шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко). Цей Шевченко називає себе учасником бойових дій завдяки тому, що в 2014 році тодішній радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко видав йому та «Семену Семенченку» фіктивні посвідчення.
Але справжню славу й міжнародне визнання Шевченку принесла участь у розкраданні разом зі Свинарчуком-молодшим коштів «Укроборонпрому». Ця участь полягала в тому, що Шевченко, будучи довіреною особою директора НАБУ Артема Ситника, продавав Свинарчуку довідки за підписом першого заступника директора НАБУ Гізо Углави про те, що фірма Свинарчука «Оптимумспецдеталь», через яку постачались контрабандні деталі для підприємств «Укроборонпрому», начебто, не має ознак фіктивності.
Щодо витівок цього Шевченка та його бізнес-партнерів з НАБУ керівник САП Назар Холодницький ще в березні 2019 року своєю постановою зареєстрував кримінальне провадження, по справі було навіть повідомлено про підозру детективу НАБУ, який обслуговував молодшого Свинарчука та Шевченка, але Руслан Рябошапка, як тільки став генеральним прокурором, на прохання Ситника своєю постановою це кримінальне провадження закрив. Власне, тому історія про розкрадання коштів «Укроборонпрому» так нічим і не завершилась.
Зі справжньою біографією Шевченка можна ознайомитись на моєму персональному блозі з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів»:
https://volodymyrboyko.com/2019/04/04/ofitsiinyi-zlyden/
Там же ж розміщені мої свідчення, які я дав у Державному бюро розслідувань, допитаний як свідок у кримінальному провадженні щодо розкрадання Свинарчуком, Шевченком і співробітниками НАБУ коштів «Укроборонпрому»:
https://volodymyrboyko.com/2019/03/19/dopyt-u-dbr/
Другим рупором Бурби, який поширював історію про «вагнерівців», став народний експерт з усіх питань Юрій Бутусов. Представляти цю особу сенсу немає, достатньо того, що він підписується як «участник группы военно-тактической экспертизы ГПУ по расследованию событий на Майдане» і називає себе військовим експертом, хоча й не розповідає, в якому званні вийшов у відставку. Я так думаю, що військову освіту Бутусов здобував разом з Семеном Семенченком і Євгеном Шевченком.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2529800.html.
Tags: ато, беларусь, бойко, порошенко, рассея, сбу, україна
Subscribe

 • Borys Babin · Рекурсія «апокаліпсису»

  Друга половина листопада стала насиченою різноманітними апокаліптичними прогнозами у вимірі ескалації російської агресії. Вони насамперед…

 • В общем, время давит, и заставляет имперцев нервничать

  Vladimir Dubrovskiy 11 год · Кажется, настало время напомнить то, о чем мне уже приходилось неоднократно писать: Ответ на самый главный на сегодня…

 • "позднее зажигание"

  Andrii Klymenko Для мене головна невирішена проблема в питаннях достовірності інформації про перекидання російських військ до кордонів України та до…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment