Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Так кримчанам показують, а Україні натякають, що треба нам дніпровська вода

Алі Татар-заде ·
кримську "столицю" (Сімферополь) та її передгірні околиці окупанти переводять на строжайший режим економії води - гарячої не буде взагалі, хольодну подаватимуть ІІ-ІІІ години на добу.
Все йде під заклинання про "найсухішій рік за останні 150 років", і се відбувається під зливи в тому ж передгір'ї, - та й не тільки в ньому, от наприклад днями затопило дачу расійской півіци Альони Свірідавай під Керчем.
Так кримчанам показують, а Україні натякають, що треба нам дніпровська вода.
Я ж розцінюю це ніяк інше, як брання заручників та шантаж - щоб вимогати води для нових об'єктів армії та ВПК.
Дніпровська вода розбестила Крим, це свята правда, але в якому напрямку? Дніпровську воду використовували на випадок. коли водохранки не заповнені - таке буває в засуху, звичайно. Але у всі перерви поміж засухами дніпровська вода йшла на полив, помив та смив унітазів, а також всі інші технічні потреби, які ви лише можете уявити.
В деяких місцевостях її ж подавали у крани як питтєву, але переважно населені пункти мали (і мають!) свої власні водні сховища і накопичувачі.
Дніпровська вода лише розбестила керівництво "партхозактиву" АРК в том сенсі, що ці водосховища не ремонтувалися, не чистилися навіть протягом десятку років, а де й робилось - тільки косметично.
Через це стандартні втрати води складали 50%, а в окремих місцях - до 75%. і це було НОРМАЛЬНО, поки була Україна зі своїм Дніпром.
Питайте себе, чому за 6 років окупації окупант не полагодив ЖОДНОЇ з ціх водонабірних установ?
Чому не запустив ніякого ремонту, не відкрив нової лінії накопичування води, не кажучи вже про її видобування та фільтрацію?
Але чому цей же окупант нещадно видудлив, як в трубочку ви п'єте пепсіколу, підгрунтові й ювенільні залежі води, які взагалі-то мають після кожного висмоктування відновляюватись по 20-30 років, та й існують в нас просто як дар природи, на випадок, що називається, ядерної війни.
Деякі води, видудлені окупантами "скрізь соломинки", не торкалася рука людини останні 200, 500 років, і навіть древніше.
А ця вода пішла щоби вхолостую пару "сезонів" пропрацювали кілька аквапарків, санаторів для "ветеранів гарячіх точєк" і подібних розваг - наприклад душів в пансіонатах.
Повторюється історія 1944 року.
Кримським татарам було дано кілька хвилин, щоби зібрати речі в окупаційну депортацію.
Але от дива: коли на їх місце заселили са всєй Расєї, то вода в багатьох місцях "кудись пропала".
Заселенці переповідали один одному, що зліє татари, уходя, забивали котів і собак і кидали їх в свої потаємні джерела, щоби забити воду для рускіх асвабадітєлєй.
Мешканці сибироазійського континенту, що в них весна і літо разом зо два місяці, звикли жити не те що серед води по коліна - у снігу по вуха.
Їм тут було спекотно, сухо і це для них провели канал з Дніпра.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2534749.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments