Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Алі Татар-заде. ото я вперше напишу про Лукашенка

(нє, колись давно писав - нагадував, що він українець тільки по прізвищу, не по вихованню і не по сімейній традиції) - і тепер почну знову з фамілії, але вже в жарт: якщо передавати його національний характер, то краще звати б його "дон Алєхандро Лукашенкос", якось так. Можна "комрадос", це не змінить сутї: типовий латиноамериканський демагогос, а правий (бланко) він чи лівий (колорадо) то вже вторинне.
- Макрон і Помпео вздумали вчити мене! пропонувати посередництво! То давайте я поїду до Франції і стану посередником поміж Макроном і Жовтими жилетами, що, не хочеться? У них там дуже все непросто. Як і в американців, у них там прямо зараз битви на вулицях, то може треба моє посередництво? Ні? А чого ж ви себе нам пропонуєте.
В такому дусі.
Латинські диктатори як правило відзначаються жорстокістю, екстравагантністю (що в умовах самодурства дуже каталізується), хитрожопістю (без цього ніяк) і ще одною якістю - візучістю (насправді, звісно, вірою в свою фортуну).
Я вже не пам'ятаю, що утнув Алєхандро Лукашенкос 19 років тому, в серпні 2001, але пригадую що в повітрі витали зі дня на день якісь рішучі дії Штатів, ледь не розбомблять як Сербію з Іраком (ну да, так говорили - ви просто забули).
А забули ви тому, що в вересні 2001, коли справа Лукашенкоса вважалася приреченою, раптом стався авіаналіт на Нюйорк та Вашингтон, 911, різкий розворот американської політики проти орієнталізму та ісламу, і далі всі забули про "останього диктатора Європи"
(титул якраз тоді звільнив словацький самодур Мечіяр та ще не встиг заполучити собі свіженький молоденький путлер).
Оця диктаторська віра у фортуну іноді справді має грунт, як у наведеному прикладі. Але її основою є, власне, простий факт, що диктаторам все сходить з рук, навіть немислимі речі - і так особистість починає деформуватися.
Саме тому, подейкують, хозарські кагани душили шовковим шнурком хозарських же маліків (царів) чи навпаки маліки каганів, після якогось строку, - не через якісь невдачі, а просто щоб була зміняємість. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2537745.html.
Tags: беларусь, вибори, история
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments