Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Шокуюча стаття була опублікований в Нью Йорк Таймс про зв'язок Біла Гейца і Джефрі Епштейна

Valentyn Luchenko
Біл Гейтс висловив сум з приводу того, що ковід-19 виявився не таким страшним вірусом, як очікувалося. Ключове слово "ОЧІКУВАЛОСЯ". Але закликав звернути увагу на епідемію малярії. Виявляється треба різко хутко будувати заводи для забезпечення виробництва 3 000000000 доз вакцини проти малярії.
Знімайте масочки, рєб'я! Ковід-19 відміняється. Стєпашка, досить дрочити люд своїми брифінгами. 😉
===
Діана Стасюк з Олексієм Близнюком та Талою Талою
PLANdemic: inDOCTORnation, 1:20:30-1:12:00 хв., част.11.
Шокуюча стаття була опублікований в Нью Йорк Таймс про зв'язок Біла Гейца і Джефрі Епштейна. З'ясувалося, що ці два чоловіка зустрічалися щонайменше 6 разів! Візит Гейца в помістя Епштейна, зустріч в Сієтлі, переліт на літаку Епштейна Лоліта-експрес. Біл Гейц клявся, що не знав, що цей приватний літак належить Епштейну. Він також заперечував, що він і Епштейн мали бізнесові зв'язки. Стаття, опублікована в Нью Йорк Таймс показала звіт, що Гейц продовжував стосунки з Епштейном після того, як тому були висунуті звинувачення. Він працював з ним по створенню спільного добродійного фонду.
Причому траст створювали не через грошові прибутки, а щоби врятувати імідж Епштейна. Чому один з найбагатших людей світу обрав партнера, який є одним з самих страшних педофілів? Також Біл Гейц шукав нові джерела збагачення.
При дальшому розслідуванні встановили, що два чоловіки мали багато спільного. Як і Гейц, Епштейн був міль'ярдером-філантропом, який мав страсть до науки, здоров'я, освіти і дітей. Фаундація Джефрі Епшнтейна пожертвувала мільйони доларів на найвищі школи, науково-дослідницькі інститути , програми ранньої освіти, різні молодіжні організації і міжнародні організації за мир.
Біл Гейц або найбільш незрозуміла людина світу з усіх живих, або самий переконливий пройдисвіт, який коли-небудь жив. Він герой чи негідник? Я би дуже хотів вірити, що один з найбагатших людей світу віддасть свою грошову вдачу на благо людства. Я хочу вірити в його лагідну посмішку і в те, що його серце таке ніжне, як м'який його светер. Я хотів би вірити, що він не знає про те, скільки він зруйнував.
"Я радий об'явити, нарешті ми винайшли вакцину від ковіду!" Нам більше не треба жити в страху? Чи це насправді вакцина від ковід 19 чи нас продали живцем? Адже ковід 19 це сьомий коронавірус, який вдарив людство і вакцина ніколи не була винайдена. НАУКОВЕЦЬ:
"Найкоротший термін, в який створили вакцину, було 7 років! А середній термін розвитку вакцини - 20 років. Говорити про магічний винахід за пару місяців, це перетнути всі кордони абсурду.
ГЕЙЦ:
"Я і Антоні Фаучі кажемо, що вакцина буде через 18 місяців! Якщо все піде ідеально, ми може навіть і швидше, але тоді ми чимось по пожертвуємо, як наприклад, тестуванням вакцини на їх безпечність. Але це вирішувати уряду, чи робити її в коротший термін і почати колоти раніше. Вакцина від ковіду не має ніякої відповідальності за наслідки оскільки, підлягає під закони, які були прийняті після 9/11 і атак антракса.
МARY HOLLAND,
"Люди мають зрозуміти, якщо ти візьмеш ковід 19 вакцину, ти залишаєшся наодинці зі своїми проблемами."
Журналістка питає біла Гейца. "Розробки компанією MODERNA дуже тривожні. Після другої дози вакцини ми бачимо 80 відсотків учсників мали системні зміни. Питання, це безпечна вакцина?"
Гейц:
"FDA подивиться на це. FDA - золотий стандарт регулювання. На них можна поклаcтися. Побічні ефекти не були великими. MODERNA вводила велику дозу, щоби виробити антитіло".
Це не історія про вакцини, це історія про управління населенням планети.
Якщо ти маєш ціль зробити землю майданчиком страху, то населення тобі заважає. Це стає їхньою проблемою, як вирішили окремі люди, що даючи людству ранги важливості, вони можуть диктувати йому умови його існування.
Урядовець:
"Тепер ми маємо іти в сім'ї, вилучити хворих людей з сімей і ізолювати." Тепер поліція має право йти в будинок без ордеру, вони раніше того права не мали. Можуть викорстовувати прибори моніторигу, як браслет на щиколотці. При цьому пара, якій надягли браслети, ніколи не була проти самоізоляції.
Мер міста Чікаго:
"Ми тебе підстрелимо, ми тебе оштрафуємо, і якщо буде потрібно, ми тебе арештуємо і кинемо в тюрму."
Урядовець:
"Ми всі знаємо, які погані доносчики. Але в цьому випадку вони отримають нагороду."
Дистанціювання ізоляція, це протилежне тому, що нам треба!
Люди втрачають свободу це не тому, що тирани ії забирають, а тому, що вони ії добровільно віддають в обмін на безпеку від небезпеки зовні. Це дисонанс в головах людей, в нашій голові. Як в часи великої дипресії. Нас готують дати вибачення небаченому акту тиранії.
Це тестування нашого людяності, поки ми нарешті не скажемо ДОСИТЬ.
DR. BEN TAPPER::
"Бенжамін Раш сказав: "Або ми закладемо медичні свободи в конституцію, або час прийде, коли медицина стане прихованою диктатурою. Вона зформує з тих, хто лікує, одну групу людей, і заборонить рівні привелігії іншій групі " І цей час прийшов!"
Гейц: "Це не остання пандемія, яку ми бачимо. Нам треба готуватися до другої."
Цей фільм не запрошення бігти з вилами, це запрошення подивитися, як ми всі живемо і що жодне рішення, яке ми прийняли, жодне не без наслідків!
Цей фільм - наш час повернути собі наше людство!
https://ise.media/video/plandemic-ii-indoctornation-23.html- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2539236.html.
Tags: беспредел, карантин, левые, мировое правительство, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments