Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Беларусь. Коля. Альенде. Зеленые человечки?

Diana Makarova
7 хв. ·
Колю жалко.
Завжди було жалко Колю.
На очах у всього світу і своєї країни калічили дитину. І спрямовували на неї ненависть суспільства. Хоч підсвідому, але ненависть.
Ясно, що калічили загалом дітей країни. Калічили свідомість у мирні дні, калічили тіла у дні протистоянь. Але цей хлопчик - якась квінтесенція каліцтва. Якийсь символ скаліченої з дитинства країни.
Не можу й не могла спостерігати за цим спокійно. Нічого не можу вдіяти зі своєю жалістю. І там нічого не вдієш, ця дитина вже переповнена ненавистю до свого ж народу. Скалічена дитина. Не буде дива, не з'явиться в житті Тутті Суок, не перетягне юного спадкоємця на сторону правди.
Жалко. Безмежно жалко.
Завжди жалість до дітей захлестує серце. Дітей-то за що?
====
Станислав Овчаренко
10 год ·
Всем, кто сравнивает Альенде с Лукашенко:
Всем, кто отождествляет Лукашенко и Сальвадора Альенде. Сальвадор Альенде пытался проводить революцию строго конституционно, по закону. Как раз Пиночет нарушил все конституционные условности. В Белоруси - наборот: Лукашенко ломает все правила закона, подтасовывает результаты - и НЕ РИСКУЕТ своей жизнью. Альенде - погиб, защищая дело, которое считал справедливым. Альенде скорее аналог Тихановской - т.к. Пиночет ПРЕДЛАГАЛ Альенде вылететь из страны - тот отказался, предпочёл погибнуть. Ситуация лишь внешне похожа. Лукашенко лишь ломает комедию, "гонит понты". Альенде реально рисковал жизнью.
===
Diana Makarova
16 год ·
Отака фігня, малята...
Армія - завжди останній кут в подібних історіях. Але вистрілить це чи ні - ніхто ніколи не знає. Армія. Ну, ок, армія. Там більша концентрація людей свого народу, ніж в ментівках. Та й люди в армії не настільки нацьковані на свій народ.
Нє, ну, це коли питання стосується армії свого народу. А коли сусідського?
А піди розбери ті дві армії - мова одна, форма одна, озброєння те саме.
Отака фігня, малята...
фото від Роман Шевченко
та
Чай з малинавым варэннем- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2539335.html.
Tags: беларусь, майдан, рассея, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments