Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Держказначейство заблокувало рух коштів по своїх рахунках

Оригинал взят у o_danylyuk в Держказначейство заблокувало рух коштів по своїх рахунках

Починаючи з понеділка, 17 жовтня, Державне казначейство України повністю зупинило рух коштів по всіх казначейських рахунках.

Таку інформацію отримав Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності з власних джерел в даній держустанові.

ВЦСПД нагадує, що востаннє подібна ситуація траплялась минулого місяця, коли починаючи з 23 вересня Держказначейство на п’ять днів припинило будь-які перерахунки. Тоді ВЦСПД та низка експертів висловили упевненість, що такі заходи вживалися з метою закумулювати кошти задля здійснення виплат по гривневих ОВДП, термін сплати по яких збігав 28 вересня. Тоді Україна кілька днів перебувала у стані технічного дефолту, через неможливість здійснити вказані виплати в обсязі 5,3 млрд.

Така ситуація спровокувала значні затримки з виплатами заробітної платні, соціальної допомоги тощо. Найбільшого резонансу набула ситуація в Донецьку, де міськрада мала намір в судовому порядку позиватись на Держказначейство, через значні затримки з перерахунком коштів бюджетним установам області.

Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності


Tags: проффесор, тигипок, україна, янукович
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments